تبلیغات بنری
مجله حالوا : متاسفانه با مدیریت ضعیف برخی مسولان , در اوضاع بد اقتصادی کشور , هر روز شاهد خبرهایی از واردات خودروهای لوکسی هستیم که قیمت های چند میلیون دلاری دارند .   با واردات خودروهای لوکس , با خروج ارز از کشور باعث وخیم شدن اوضاع اقتصادی میشوند. جدیدا علاقمندان به خودرو , یکی از لوکس ترین خودروهای دنیا بنام «رولزرویس آخرین مدل 2018» را در تهران شکار کرده اند .    ارزش این خودرو 2.5 میلیون دلار است . حالا معلوم نیست در این اوضاع بد اقتصادی , این خودرو به چه طریق به…
آخرین مدل « رولزرویس 2018» در تهران دیده شد ؛ عکس

مجله حالوا : متاسفانه با مدیریت ضعیف برخی مسولان , در اوضاع بد اقتصادی کشور , هر روز شاهد خبرهایی از واردات خودروهای لوکسی هستیم که قیمت های چند میلیون دلاری دارند .

 

با واردات خودروهای لوکس , با خروج ارز از کشور باعث وخیم شدن اوضاع اقتصادی میشوند. جدیدا علاقمندان به خودرو , یکی از لوکس ترین خودروهای دنیا بنام «رولزرویس آخرین مدل 2018» را در تهران شکار کرده اند . 

 

ارزش این خودرو 2.5 میلیون دلار است . حالا معلوم نیست در این اوضاع بد اقتصادی , این خودرو به چه طریق به صورت قانونی به کشور وارد شده است .

 

عکسی از «رولزرویس مدل 2018» در «تهران»

 

آخرین مدل « رولزرویس 2018» در تهران دیده شد ؛ عکس

 

شرکت بریتانیایی رولزرویس که به ساخت خودروهای سوپرلوکس شهرت دارد، اقدام به رونمایی مدل ۲۰۱۸ از فانتوم به‌عنوان پرچم‌دار محصولات خود کرد و این‌طور که اعلام شده است، این خودرو پیشرفته‌ترین محصول رولزرویس به شمار خواهد رفت. اگر تصاویر نسل جدید فانتوم را ببینید، در نگاه نخست شاید فکر کنید رولزرویس تصاویر مدل قبلی این خودرو را منتشر کرده است؛ اما با کمی دقت، می‌توان به تفاوت‌ها پی برد.


در مدل جدید فانتوم، جلوپنجره‌ی بزرگ رولزرویس به‌صورت یکپارچه با کیت بدنه ساخته شده، طرح چراغ‌های اصلی نیز جدید است و از فناوری لیزری در آن‌ها استفاده شده که توانایی نوردهی تا فاصله‌ی ۶۰۰ متر دارند؛ ضمن اینکه رولزرویس طرح چراغ‌های دوگانه‌ی نسل قبلی را کنار گذاشته است و در جلوی خودرو تنها دو عدد چراغ اصلی وجود دارد.

 

رولز-رویس موتور کارز (به انگلیسی: Rolls-Royce Motor Cars) شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که در زمینه مهندسی، طراحی، تولید و توزیع خودروهای لوکس فعالیت می‌نماید. این شرکت در سال ۱۹۰۶ توسط چارلز رولز و هنری رویس، تحت نام رولز-رویس لیمیتد تأسیس شد.

شرکت رولز-رویس از سال ۱۹۱۴ بخش طراحی و تولید موتورهای هواگرد را نیز به خط تولید کارخانجات خود اضافه کرد. در سال ۱۹۷۱ برای جلوگیری از ورشکستگی شرکت رولز-رویس، دارایی‌های این شرکت از سوی دولت بریتانیا، ملی اعلام شد، سپس در سال ۱۹۷۳ شرکت رولز-رویس به دو شرکت تفکیک شد و بخش خودروسازی رولز-رویس موتورز نام گرفت و بخش هوافضای آن نیز تحت عنوان رولز-رویس هلدینگ ثبت گردید.

در ۱۹۸۰ مدیریت رولز-رویس موتورز به شرکت ویکرز سپرده شد. در ۱۹۸۷ توسط گروه فولکس‌واگن خریداری شد، که در نهایت در سال ۱۹۹۸ به ب‌ام‌و واگذار گردید و نام آن نیز به رولز-رویس موتور کارز تغییر پیدا کرد. این شرکت هم‌اکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت خودروسازی ب‌ام‌و به‌شمار می‌آید.