تبلیغات بنری
گزارش تسنیم : روز دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با رقابت ورزشکاران کشورمان در رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شد. ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های آسیایی 2018 در رشته‌های مختلف با حریفان رقابت خود به رقابت می‌پردازند که نتایج آنها در زیر می‌آید:* تیراندازی: مقدماتی و فینال  تفنگ 10 متر مردان و زنان: امیرمحمد نکونام، ملی‌پوش تیراندازی در ماده تفنگ 10 متر انفرادی در رده ششم قرار گرفت و راهی فینال شد. امیرمحمد نکونام که روز گذشته در ماده میکس تفنگ 10 متر در کنار نجمه…
آخرین نتایج ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های آسیایی اندونزی

گزارش تسنیم : روز دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با رقابت ورزشکاران کشورمان در رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شد.

ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های آسیایی 2018 در رشته‌های مختلف با حریفان رقابت خود به رقابت می‌پردازند که نتایج آنها در زیر می‌آید:

* تیراندازی:

مقدماتی و فینال  تفنگ 10 متر مردان و زنان: امیرمحمد نکونام، ملی‌پوش تیراندازی در ماده تفنگ 10 متر انفرادی در رده ششم قرار گرفت و راهی فینال شد. امیرمحمد نکونام که روز گذشته در ماده میکس تفنگ 10 متر در کنار نجمه خدمتی از راهیابی به فینال بازماند، امروز خوش درخشید و در رشته تفنگ بادی 10 متر انفرادی توانست به رده ششم برسد و راهی فینال شود.  نکونام در نهایت به عنوان هفتمی بسنده کرد. در این مسابقات تیرانداز چینی قهرمان شد و تیراندازهایی از کشور هند و تایوان نقره و برنز گرفتند.

دیگر نماینده ایران امیرسیاوش ذوالفقاریان که اولین حضور خودش در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند در رده دوازدهم قرار گرفت و  نتوانست به فینال برسید. این در حالی است که دو نماینده از چین و دو تیرانداز از هند و تایوان و چین تایپه راهی فینال شدند. فینال این ماده تا ساعاتی دیگر برگزار می شود.

- الهه احمدی و آرمینا صادقیان در رشته تفنگ 10 متر حاضر شدند. احمدی در جایگاه پنجم قرار گرفت و صادقیان در رده ششم ایستاد و هر دو راهی فینال شدند. نمایندگان کشورهای چین، هند، کره، مغولستان، چین تایپه و سنگاپور به فینال راه یافتند.

* دوچرخه‌سواری:

کوهستان (دانهیل)  مقدماتی تا فینال: حسین زنجانیان

* تکواندو:

- فرزان عاشورزاده وزن 58- کیلوگرم

- الهه شیدانی وزن 53- کیلوگرم: الهه شیدایی نخستین هوگوپوش ایران بود که امروز روی شیاپ‌چانگ رفت. او در نخستین گام به مصاف آراگون از فیلیپین رفت و توانست این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد. شیدایی با نتیجه 10 بر 2 نماینده فیلیپین را شکست داد.

ملیکا میرحسینی در وزن 67- کیلوگرم به مصاف باک تای خیم از ویتنام رفت و توانست برابر حریف خود به پیروزی دست پیدا کند. میرحسینی این بازی را با نتیجه 23 بر 8 به سود خود به پایان رساند تا حریف اردن در مرحله بعد مسابقات شود.

فرزان عاشورزاده هم با توجه به قرعه‌ استراحتی که داشت ساعت 12 به وقت محلی به مصاف حریف تاجیکستان می‌رود.

* کشتی آزاد:

پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم

* ووشو

1- فاطمه حیدری در فرم تالو که روز گذشته در نان چوان به امتیاز 9،37 رسیده بود، امروز در فرم نن دائو امتیاز 9،54 کسب کرد و به کار خود با قرار گرفتن در  رتبه نهم پایان داد.

2- هانیه رجبی در بخش تالو که روز گذشته در فرم «نان چوان» به امتیاز 9،43 رسیده بود، امروز نیز در فرم «نن دائو» با امتیاز 9،66 به کار خود پایان داد و در مجموع دو فرم در رتبه ششم ایستاد.

زهرا کیانی که روز گذشته در فرم «جین شو» عملکردی ایده آل داشت و امتیاز 9،70 گرفت و در رتبه دوم ایستاد، صبح فردا (سه شنبه) در «چیانگ شو» به اجرای فرم می‌پردازد و از شانس بالایی برای رسیدن به کسب مدال برخوردار است. همچنین در رقابت‌های نوبت عصر امروز، «رضا سبحانی»، «عرفان آهنگریان» و «فرود ظفری» به مصاف رقبای خود می‌روند.

* قایقرانی ـ روئینگ:

- تک نفره سبک وزن مردان: محسن شادی، نماینده ایران در روئینگ تک نفره سبک وزن مردان در مرحله مقدماتی دوم و راهی رپه شارژ شد. شادی که در گروه A با قایقرانان مالزی، قزاقستان، بنگلادش، اندونزی و هند همگروه بود با ثبت زمان 7:54.98 دقیقه در رده دوم قرار گرفت. شادی در رپه شارژ با رقبای خود دیدار خواهد کرد.


- تک نفره سبک وزن زنان: نازنین ملایی، نماینده ایران در روئینگ سبک وزن تک نفره زنان دوم و راهی فینال شد. ملایی که با نمایندگان کشورهای تایلند، ویتنام، چین، قزاقستان و هنگ‌کنگ همگروه بود، با ثبت زمان  8:30.49 در رده دوم قرار گرفت و به فینال رسید. در این ماده تنها یک گروه وجود داشت و  نماینده چین اول شد.

- دو نفره سبک وزن مردان: تیم ایران در مرحله مقدماتی روئینگ سبک وزن دونفره مردان با ترکیب امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی دوم شد. تیم ایران که در مرحله مقدماتی روئینگ سبک وزن دو نفره مردان در گروه B با کشورهای کره و تایلند همگروه بود دوم شد و به رپه شارژ رفت. تیم کره در این گروه اول شد. تیم ایران باید روز چهارشنبه در رپه شارژ با حریفان خود رقابت کند.

- قایق دو نفره سبک وزن مردان: با ترکیب امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی با ثبت زمان 7:15.77 در گروه دوم شد و به شانس مجدد رفت.

- دو نفره سبک وزن زنان: مریم رحمانی و مریم امیدی پارسا در تیم روئینگ سبک وزن زنان دوم و راهی فینال شدند. تیم روئینگ  سبک وزن زنان در مرحله مقدماتی با ثبت زمان  7:42.83 پس از تیم چین در رده دوم ایستاد و راهی فینال شد. این ماده تنها در یک گروه برگزار شد و بدین ترتیب دختران روئینگ دونفره به فینال رفتند. فینال این ماده روز پنجشنبه انجام خواهد شد.

- روئینگ سبک وزن چهارنفره مردان: تیم ملی روئینگ سبک وزن چهارنفره مردان در مرحله مقدماتی در رده نخست ایستاد و به فینال رفت. صبح امروز در رقابت‌های روئینگ تیم چهار نفره مردان در سبک وزن به ثبت زمان 6:22.27در رده نخست گروه خود ایستاد و به فینال رفت. ترکیب تیم ایران را سیاوش سعیدی، بهمن نصیری، مسعود محمدی و مجتبی شجاعی تشکیل می‌دادند و در گروه  B این مرحله با تایلند و ازبکستان و کره همگروه بودند. روئینگ سواران باید روز پنجشنبه در مرحله فینال برای کسب مدال پارو بزنند.

* شمشیربازی:

- سابر مردان انفرادی:  مجتبی عابدینی و علی پاکدامن

* ژیمناستیک:

مقدماتی تیمی

* سپک‌تاکرا:

ایران ـ هند


* کبدی مردان:

ایران- پاکستان ساعت 14:30

 کبدی بانوان:

ایران - بنگلادش ساعت 9 صبح

* سوارکاری:

درساژ: لیتا سهیلا سهی

* فوتبال:

ایران - میانمار ساعت 13:30 به وقت ایران

* هندبال:

ایران - بحرین ساعت ساعت 11:30

* والیبال ساحلی

ایران الف - تیمور شرقی ساعت 14

ایران ب - تایلند ساعت 13:10

این خبر تکمیل می‌شود