تبلیغات بنری
   علی علیپور متولد کجاست؟ علی علیپور متولد ۲۰ آبان ۱۳۷۳در قائم‌شهر است. علی علیپور جوان‌ترین گلزن تاریخ شهرآورد تهران است. دانشجوی رشته تربیت بدنی است، با قد 181 سانتی متر یکی از بازیکنان مستعد مهاجم می باشد ازدواج کرده و یک فرزند هم دارد، هدف او بازی در رئال مادرید می باشد.     عکس  علی علیپور و فرزندش   ازدواج و خانواده علی علیپور علی علیپور در خرداد 95 با دختری بنام زهرا دژوان ازدواج کرد، این زوج در آبان 95 ! صاحب فرزند پسری بنام شنتیا شدند، این اسم از…
آشنایی با زندگی شخصی و همسر و فرزند علی علبیپور«تصاویر»

 

 علی علیپور متولد کجاست؟

علی علیپور متولد ۲۰ آبان ۱۳۷۳در قائم‌شهر است. علی علیپور جوان‌ترین گلزن تاریخ شهرآورد تهران است. دانشجوی رشته تربیت بدنی است، با قد 181 سانتی متر یکی از بازیکنان مستعد مهاجم می باشد ازدواج کرده و یک فرزند هم دارد، هدف او بازی در رئال مادرید می باشد.

 

 

علی علیپور

عکس  علی علیپور و فرزندش

 

ازدواج و خانواده علی علیپور

علی علیپور در خرداد 95 با دختری بنام زهرا دژوان ازدواج کرد، این زوج در آبان 95 ! صاحب فرزند پسری بنام شنتیا شدند، این اسم از اسامی بسیار كهن ایرانی به معنای فاتح و پیروز است

 

بیوگرافی علی علیپور  و همسرش , عکسهای علی علیپور  و همسرش

 

عکس علی علیپور و همسرش با کفش طلای بهترین مهاج ایران

 

عکس همسر علی علیپور

عکس همسر علی علیپور

 

علی علیپور بهترین مهاجم ایران است

علی علیپور را باید بهترین مهاجم ایران در یک سال گذشته مسابقات داخلی بدانیم. او از اواخر لیگ شانزدهم گلزنی را آغاز کرد و تا همین بازی با الجزیره نیز ادامه داد تا با ثبت عملکردی بی نقص، آقای گل لیگ هفدهم شود.

 

علی علیپور عکسها , تصاویر علی علیپور

 

جلب توجه کی روش

کارلوس کی روش توجه چندانی به آقای گل فوتبال ایران نداشت تا این که سرانجام 23 بهمن ماه خبر دعوت شدن او به تیم ملی در رسانه ها منتشر شد. علیپور در اردوی تیم ملی نیز حضور یافت و مقابل سیرالئون هم در لیست تیم ملی بود اما برای بازی با تونس و الجزایر خط خورد.

 علیپور در تیم باشگاهی هم نمایش های خوبی را از خود ارائه کرد و امیدوار بود تا نامش در لیست 35 نفره باشد اما این اتفاق رخ نداد تا مهاجم جوان پرسپولیس غایب بزرگ لیگ برتر ایران در جام جهانی باشد.

 

علی علیپور عکسها , تصاویر علی علیپور  - 2

 

علی علیپور مهره ناکار‌آمد نیست

علی علیپور هیچوقت تبدیل به یک مهره ناکار‌آمد برای پرسپولیس نخواهد شد. چون مهاجمی است که بیشتر از هرچیزی در زندگی‌اش چارچوب دروازه را می‌شناسد و در بدترین تگناها می‌تواند خودش را از زیر بار انتقادات نجات دهد.

 

آقای گل لیگ برتر

او آقای گل لیگ برتر است و بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت پرسپولیس بعد از جدایی ستاره‌ای مثل طارمی نیز به شمار می‌آید. اما مهاجم جوان و خوش‌آتیه پرسپولیس شاید در زندگی فوتبالی‌اش فقط یک نقطه‌ضعف داشته باشد. آن هم اینکه به سختی می‌شود یک روز تیم را به علیپور واگذار کرد. اگرچه فوتبال یک بازی تیمی است اما نقش محوری یک‌سری از بازیکنان در تیم‌‌ها همانقدر دیده می‌شود که میزان تاثیرگزاری‌شان در نتیجه بازی.

 

منبع : www.hallva.ir