تبلیغات بنری
ترجمه - حالوا : کیا سورنتو شاسی بلند با ابهت کره ای به بزودی در بازارهای جهانی و ایران خودنمایی خواهد کرد . این خودروها که بزرگتر از کراس‌های کامپکت هستند، فضای مناسب وسخاوتمندانه‌ای را دراختیار سرنشین ها قرار داده و محفظه بارشان برای سفر یک خانواده کفایت می‌کند. از طرفی نسبت به SUV یا کراس‌های فول‌سایز، قدرت تحرک و حرکتی بهتری دارند و برای محیط‌های شهری مناسب‌ترند.    تاریخچه سورنتو کیا سورنتو یک SUV سایز متوسط است که برای اولین بار در سال 2003 معرفی…
آشنایی با کیا سورنتو مدل 2019 «تصاویر»

ترجمه - حالوا : کیا سورنتو شاسی بلند با ابهت کره ای به بزودی در بازارهای جهانی و ایران خودنمایی خواهد کرد .

این خودروها که بزرگتر از کراس‌های کامپکت هستند، فضای مناسب وسخاوتمندانه‌ای را دراختیار سرنشین ها قرار داده و محفظه بارشان برای سفر یک خانواده کفایت می‌کند. از طرفی نسبت به SUV یا کراس‌های فول‌سایز، قدرت تحرک و حرکتی بهتری دارند و برای محیط‌های شهری مناسب‌ترند.

 

Kia Sorento Model 2019

 تاریخچه سورنتو

کیا سورنتو یک SUV سایز متوسط است که برای اولین بار در سال 2003 معرفی شد و 13 سال بعد شاهد ورود سومین نسل آن به بازار بودیم. اینک این خودرو در مدل 2019 دستخوش تغییر و بازطراحی‌هایی شده تا از گردونه رقابت با خودروهای سگمنت خود باز نماند.

 

قیمت و تصاویر کیا سورنتو 2019

 

 امکانات جدید سورنتو 2019

پیشرفت‌های زیادی نیز درون کابین صورت گرفته است که شاید محسوس‌ترین آنها  تغییر فرمان، اهرم تغییر دنده و صفحه پشت آمپر جدید باشد. از طرفی سه ردیف صندلی برای 7 مسافر در نسخه‌های کراس‌اوور سورنتو  2019به صورت استاندارد ارائه می‌شود.

 

کابین کیا سورنتو 2019

 

 امکانات فنی سورنتو 2019

در بخش عملکردی نیز سامانه انتقال قدرت 6 سرعته سورنتو تغییر یافته و مشتریان می‌توانند در صورت تمایل از گیربکس خودکار 8 سرعته در این خودروی 2019 بهره ببرند. از سال گذشته استفاده از موتورهای 2 لیتری چهار سیلندر برای سورنتوها نیز متوقف شده و اینک کیای کره‌ای باید به فکرموتور دیگری برای این خودرو باشد.

 

کیا کیا سورنتو 2019  در ایران

 

فناوری جدید کیا سورنتو  2019

کیا به مدل‌های جدید خود فناوری را اضافه کرده است تا ایمنی بیشتری را برای راننده رقم بزند. سامانه نگه‌دارنده بین خطوط و سیستم هشدار در حین خواب‌آلودگی از ویژگی‌های  فعال ایمنی خودرو به حساب می‌آیند. شارژر بدون سیم موبایل نیز از دیگر گزینه‌‌های مدل 2019 است.

 

بررسی کیا سورنتو 2019

 

سورنتو 2019  هفت صندلی

زمانی تنها SUV های فول سایز و مینی‌ون‌ها تنها انتخاب خودروهای سه ردیف صندلی مشتریان بودند، اما این روزها مشتریان در صورت تمایل و صرف هزینه بیشتر قادر به  داشتن صندلی‌های بیشتر در خودروهای خود هستند. در میانه چنین شرایطی سورنتو به صورت استاندارد با 7 صندلی از کارخانه خارج شده  که شاید بتوان این خصوصیت را یکی از بزرگترین مزایای این خودرو به شمار آورد.

 کیا سورنتو 2019  , Kia Sorento Model 2019

 

قیمت سورنتو 2019

با توجه به امکاناتی که این کراس در دل خود گنجانده قیمتی بسیار مناسب و باور نکردنی در برابر رقبایی مانند تویوتا هایلندر 2018، اطلس فولکس واگن و هوندا پایلوت دارد.

 

کیا سورنتو 2019  , Kia Sorento Model 2019  - 2

 

سورنتو خودروی ارزان اما با کیفیت

با وجود ارزان بودن قیمت این خودرو، کیفیت مواد به کار رفته در کابین چندان هم سطح پائین و نامرغوب به نظر نمی‌رسد. مواد با کیفیت، چرم اعلای ناپا و پوشش‌های ارزنده درون کابین است. گرم کن صندلی و سامانه تهویه هوای دو ناحیه‌ای اتوماتیک نیز از دیگر گزینه‌های رفاهی خودرو هستند و سورنتو را  گزینه خوبی برای یک خودروی خانوادگی خوب تبدیل می‌کنند.

 

 بیشتر بخوانید : مشخصات و تصاویر تمام خودروهای کیا موتورز کره جنوبی

 بیشتر بخوانید : قیمت و ویژگی های جدیدترین پیکانتوی کیا + تصاویر

 

 

 

منبع : bestride.com