تبلیغات بنری
 بیوگرافی و تصاویر 4 فرزند سعید سهیلی + تصاویر   • مجله حالوا - اخبار هنرمندان : سعید سهیلی (زاده ۱۳۳۸ در تربت حیدریه) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس اهل ایران است. وی فعالیت هنری خود را از حوزه هنری خراسان با تئاتر و فیلم‌سازی آغاز کرد.     سعید سهیلی دارای چهار فرزند بنام های «سینا » «ساعد» «صبا» «سارا» هست. هر چهار فرزند سهیلی در کارهای هنری فعالیت میکنند. در این بخش بیوگرافی کوتاه و عکس فرزندان این کارگردان و…
بیوگرافی و تصاویر 4 فرزند سعید سهیلی + تصاویر

 بیوگرافی و تصاویر 4 فرزند سعید سهیلی + تصاویر

 

مجله حالوا - اخبار هنرمندان : سعید سهیلی (زاده ۱۳۳۸ در تربت حیدریه) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس اهل ایران است. وی فعالیت هنری خود را از حوزه هنری خراسان با تئاتر و فیلم‌سازی آغاز کرد.

 

بیوگرافی و تصاویر 4 فرزند سعید سهیلی + تصاویر

 

سعید سهیلی دارای چهار فرزند بنام های «سینا » «ساعد» «صبا» «سارا» هست. هر چهار فرزند سهیلی در کارهای هنری فعالیت میکنند. در این بخش بیوگرافی کوتاه و عکس فرزندان این کارگردان و فیلمنامه نویس را مشاهده خواهید کرد.

 

سینا سهیلی

 سینا سهیلی با نام هنری سینا مهرداد متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۰ در تهران می باشد. سینا مهراد بازیگر جوان سریال پدر که این روزها از شبکه دو پخش می شود در بین بینندگان این سریال بسیار محبوب شده است. فامیلی اصلی سینا مهراد ، سهیلی می باشد و وی این نام هنری را به اختیار برای خود انتخاب کرده ، مهراد پسر دوم سعید سهیلی کارگردان نامی کشور و برادر ساعد سهیلی می باشد.


سینا سهیلی , سینا مهرداد

 

سارا سهیلی

سارا سهیلی، بازیگر سینما، با فیلم سینمایی «کلاشینکف» پا به عرصه سینما گذاشت. وی پس از آن با نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «گشت ۲» در کنار برادرش ساعد توانست در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد.

 

سارا سهیلی

 

صبا سهیلی

صبا سهیلی متولد 1369 است. وی هنوز ازدواج نکرده است و مجرد میباشد. صبا سهیلی یک سال بزرگتر از برادر خود سینا میباشد.

 

صبا سهیلی

 

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی (زاده ۳۰ بهمن ۱۳۶۶، مشهد) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.
ساعد سهیلی فرزند کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سعید سهیلی است. وی کار هنری خود را در ۱۴ سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته سعید سهیلی آغاز کرد. همچنین فیلمبردار پشت صحنه در برخی از کارهای پدرش بوده است. ساعد سهیلی کارشناسی گرافیگ از دانشگاه آزاد دارد.
دو سال پیش ساعد سهیلی در حرم امام رضا (ع) به عقد گلی خانم در آمد و ساعد سهیلی به جمع متاهلین پیوست. چند شب پیش هم مجلس عروسی گلوریا و ساعد سهیلی برگزار شد و این دو به خانه بخت رفتند.

 

 ساعد سهیلی