تبلیغات بنری
اسپوتنیک: مایک پامپئو می گوید که ایران از سفارتخانه های خود برای برنامه ریزی عملیات تروریستی استفاده می کند. سخنان مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا، ایران با استفاده از سفارتخانه های خود برای برنامه ریزی عملیات تروریست ها به آنها کمک می کند. وی از دیگر کشورها خواست تا دیپلمات ها را با دقت بررسی کنند.گفتنی است، روز سه شنبه، وزیر امور خارجه آمریکا وارد بروکسل شد تا در حاشیه نشست سران ناتو به افزایش فشار بر ایران و همچنین به تلاش برای متقاعد کردن متحدان خود در مورد منابع جایگزین نفت به صحبت بنشیند.پیش…
اتهام جدید آمریکا به ایران

اسپوتنیک: مایک پامپئو می گوید که ایران از سفارتخانه های خود برای برنامه ریزی عملیات تروریستی استفاده می کند.

سخنان مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا، ایران با استفاده از سفارتخانه های خود برای برنامه ریزی عملیات تروریست ها به آنها کمک می کند. وی از دیگر کشورها خواست تا دیپلمات ها را با دقت بررسی کنند.

گفتنی است، روز سه شنبه، وزیر امور خارجه آمریکا وارد بروکسل شد تا در حاشیه نشست سران ناتو به افزایش فشار بر ایران و همچنین به تلاش برای متقاعد کردن متحدان خود در مورد منابع جایگزین نفت به صحبت بنشیند.

پیش از این، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا آقای مایک پامپئو در طی سفر خود به امارات متحده عربی اعلام نمود که رفتار ایران برایش گران تمام می شود.

به گفته وی، مسئله اصلی که امروز ایالات متحده بر آن متمرکز است، قطع فرصت های مالی برای ایران است تا این کشور به رفتارهای بد خود ادامه ندهد.


 

برچسب ها : , , ,