تبلیغات بنری
الهام صفوی زاده یکی از مجریان صدا و سیما که او را همیشه با چادر دیدیم . اینبار خبر ساز شد و در اینستاگرام خود تصاویری از خود با پوشش شال و مانتو بدون چادر منتشر کرد و پیج اینستاگرام خود این مطلب را درج کرد.   الهام صفوی زاده با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت: همه مردم در عقاید، دیدگاه‌ها، باورها، انتخاب‌ها، تصمیم‌ها و نظرات خود با دیگران متفاوت هستند و هیچ‌کس مانند دیگری نیست… مهّم نیست که ما چقدر آن عقاید را باور داریم. کمترین کارى که حدّاقل در ظاهر می‌توانیم…
الهام صفوی زاده مجری چادری تلویزیون در اینستاگرام بدون حجاب + عکس

الهام صفوی زاده یکی از مجریان صدا و سیما که او را همیشه با چادر دیدیم . اینبار خبر ساز شد و در اینستاگرام خود تصاویری از خود با پوشش شال و مانتو بدون چادر منتشر کرد و پیج اینستاگرام خود این مطلب را درج کرد.

 

الهام صفوی زاده با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

همه مردم در عقاید، دیدگاه‌ها، باورها، انتخاب‌ها، تصمیم‌ها و نظرات خود با دیگران متفاوت هستند و هیچ‌کس مانند دیگری نیست… مهّم نیست که ما چقدر آن عقاید را باور داریم. کمترین کارى که حدّاقل در ظاهر می‌توانیم انجام دهیم، این است که به جای ایجاد دیوار و فاصله، پل ارتباطی بسازیم.

به نظرم تا زمانی که باب تبادل نظر باز باشد، بدون توهین و اجبار بسیار هم نیکوست. چادر یک پوشش است… مانتو یک‌‌ پوشش است و همه در قالب چارچوب موازین کشور قابل احترامند… شما چطور فکر می‌کنید؟

پ.ن: بالاخره مهم‌ترین یا شایدسخت‌ترین تصمیم زندگیم رو گرفتم… از امروز می‌خوام خودم باشم…

 

الهام صفوی زاده

پیج اینستاگرام الهام صفوی زاده