تبلیغات بنری
باشگاه خبرنگاران جوان : علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی با قراردادی 5 ساله به تیم فوتبال برایتون پیوسته است،در اولین بازی خود برای این تیم مقابل نیس فرانسه به میدان خواهد رفت. به گزارش روزنامه آرگوس، برایتون که خود را برای حضور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس آماده می کند،چند دیدار تدارکاتی را در نظر دارد. این تیم ابتدا، فردا (شنبه) از ساعت 15 به وقت محلی برابر بیرمنگنام به میدان خواهد رفت و سپس روز سه شنبه هفته آینده در دیداری خارج از خانه و بدون حضور تماشاگر به مصاف…
اولین بازی علیرضا جهانبخش برای برایتون

باشگاه خبرنگاران جوان : علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی با قراردادی 5 ساله به تیم فوتبال برایتون پیوسته است،در اولین بازی خود برای این تیم مقابل نیس فرانسه به میدان خواهد رفت.


به گزارش روزنامه آرگوس، برایتون که خود را برای حضور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس آماده می کند،چند دیدار تدارکاتی را در نظر دارد.


این تیم ابتدا، فردا (شنبه) از ساعت 15 به وقت محلی برابر بیرمنگنام به میدان خواهد رفت و سپس روز سه شنبه هفته آینده در دیداری خارج از خانه و بدون حضور تماشاگر به مصاف شاگردان پاتریک ویرا در تیم «نیس» فرانسه خواهد رفت.


بر اساس این گزارش سه بازیکن تازه وارد برایتون از جمله جهانبخش در این بازی به میدان خواهند رفت.


این روزنامه در ادامه گزارش خود می نویسد با احتساب قرارداد 17 میلیون پوندی جهانبخش، مجموع هزینه های برایتون از زمان صعود به لیگ برتر در سال 2017 به 100 میلیون پوند رسیده است


این تیم تابستان امسال برای خرید 8 بازیکن جدید 50 میلیون پوند هزینه کرده است و همچنان قصد دارد پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی در روز 9 اوت، بازیکنان دیگری به خدمت بگیرد.

 

بیشتر بخوانید : علیرضا جهانبخش گرانقیمت «باارزش ترین بازیکن برایتون »

بیشتر بخوانید : تیم جدید قوچان نژاد / مبلغ قرارداد جهانبخش