تبلیغات بنری
روش هایی ساده برای از بین بردن جرم دندان جرم دندان از مشکلاتی است که نه تنها بر ظاهر زیبا دندان ها اثر مخبربی خواهد گذاشت، بلکه برای هیچ فردی نیز خوشایند نخواهد بود.   چگونه جرم و پلاک های دندان را در ۵ دقیقه رفع کنیم؟ پلاک و جرم به تجمع غذا بیرون و درون دندان گفته می شود ، این بیماری دهانی باعث تنفس های بدبو و حتی پوسیدگی دندان میشود . وقتی غذا زیاد در دهان یا لابه لای دندان بماند باعث خونریزی میشود پس این تغییر را باید جدی گرفت و برای درمان آن اقدام کرد . راه حل های روشنی برای جلوگیری از…
با چه روشهایی میتوان «جرم زرد رنگ دندان» را از بین برد؟

روش هایی ساده برای از بین بردن جرم دندان

جرم دندان از مشکلاتی است که نه تنها بر ظاهر زیبا دندان ها اثر مخبربی خواهد گذاشت، بلکه برای هیچ فردی نیز خوشایند نخواهد بود.

 

چگونه جرم و پلاک های دندان را در ۵ دقیقه رفع کنیم؟

پلاک و جرم به تجمع غذا بیرون و درون دندان گفته می شود ، این بیماری دهانی باعث تنفس های بدبو و حتی پوسیدگی دندان میشود . وقتی غذا زیاد در دهان یا لابه لای دندان بماند باعث خونریزی میشود پس این تغییر را باید جدی گرفت و برای درمان آن اقدام کرد . راه حل های روشنی برای جلوگیری از پیشرفت پلاک های دندانی نیست ولی می توانید از راه های خانگی برای کاهش تجمع غذاها در دهان و جلوگیری از بیماری ها استفاده کنید ؛ در این بخش از سلامت دهان و دندان توصیه های موثری برای رفع پلاک دندان خواهیم داشت.source راهکار هایی برای از بین بردن جرم دندان

در قدم اول پیشنهاد ما برای همه افراد ویزیت پزشک هر شش ماه برای پیشگیری از بیماری و مشکلات دندانی است اما برخی افراد دوست دارند این کار را با هزینه کمتر انجام دهند که برای آنها در این متن نسخه های شگفت انگیز برای از بین بردن جرم ها بدون نیاز به دندانپزشک وجود دارد.

 

راهکار هایی برای از بین بردن جرم

نسخه 1 رفع جرم و پلاک دندان

مواد اولیه

نصف لیتر آب

60 گرم پودر پوست بادام ، فندوق یا گردو ( به دلخواه)

در ظرف آلومینیومی آب و ۶۰ گرم پودر را بجوشانید و بگذارید ۱۰ دقیقه با حرارت کم بجوشد تا محلول نیمه آبکی مثل خمیر دندان به دست بیاید ، این محلول همان درمان سریع جرم و پلاک دندان است که بایستی ۵ دقیقه روی دندان ها باقی بماند.

نسخه 2 درمان و رفع جرم و پلاک دندان

مواد اولیه

2ق دانه تخم آفتابگردان

2 قاشق آبلیمو

نصف لیتر آب

یک ساعت مواد را در ظرف آلومینیومی با حرارت پایین بجوشانید ماده به دست آمده را روی مسواک بزنید و دوبار در ماه استفاده کنید.

بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است چون می خواهیم بخندیم و صحبت کنیم تجمع پلاک و باره دندان باعث تنفس بدبو و زردی دندان می شود و ب هیچ وجه خوش آیند نیست.

 

دندان سفید

 

نکات مهم برای جلوگیری و رفع جرم و پلاک دندان

رعایت بهداشت روزانه دهان و دندان ضروری است

بعد از هر وعده غذایی حداقل دو دقیقه دندان ها را مسواک بزنید و ترجیحا از خمیر دندانهای طبیعی استفاده کنید زیرا خمیر زندان های تجاری بیشتر به سلامتی آسیب می زند.

هر شب قبل ازخواب باقیمانده غذاها را با نخ دندان خارج کنید.

برای دهان شویه از دمکرده نعنا و آویشن استفاده کنید.