تبلیغات بنری
اسپوتنیک : ترامپ از گردشگرانی که در کنار کاخ ریاست جمهوری در هلسینکی قرار دارند تقاضای پول می کند. مجسمه طلایی و زنده ترامپ وقتی که گردشگران از کنار این مجسمه طلایی رد می شوند و می خواهند با آن عکس بیاندازند از آنها تقاضای پول می کند. این شخص کوچک اندام، تمام بدن خود را به رنگطلایی درآورده، ماسک رئیس جمهوری آمریکا را به چهره دارد و عینک آفتابی زده و دقیقا در فاصله دقیق 30 متری از کاخ ریاست جمهوری فنلاند که روز دوشنبه قرار است مذاکرات روسای جمهوری آمریکا و روسیه در آنجا انجام شود، نشسته است.  …
ترامپ از گردشگران تقاضای پول می کند+ عکس

اسپوتنیک : ترامپ از گردشگرانی که در کنار کاخ ریاست جمهوری در هلسینکی قرار دارند تقاضای پول می کند.

مجسمه طلایی و زنده ترامپ وقتی که گردشگران از کنار این مجسمه طلایی رد می شوند و می خواهند با آن عکس بیاندازند از آنها تقاضای پول می کند.

این شخص کوچک اندام، تمام بدن خود را به رنگطلایی درآورده، ماسک رئیس جمهوری آمریکا را به چهره دارد و عینک آفتابی زده و دقیقا در فاصله دقیق 30 متری از کاخ ریاست جمهوری فنلاند که روز دوشنبه قرار است مذاکرات روسای جمهوری آمریکا و روسیه در آنجا انجام شود، نشسته است.

 

مجسمه ترامپ

 

 

 

توریست‌های چینی توجه خاصی به این شخصیت نشان داده و از او درخواست می‌کنند تا با آنها عکس بگیرند. این فرد نیز در ازای دریافت یک یا دو یوروو، با توریست‌ها عکس می‌گیرد. وی به هیچ سئوالی پاسخ نمی دهد.