تبلیغات بنری
ایرنا : تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک تانکر حامل سوخت در شهر سنندج ایران ۱۳ کشته بر جای گذاشت. این حادثه در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه در مقابل ترمینال سنندج روی داد. برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری موجب حریق اتوبوس شد. امری که به نظر می رسد مانع از خروج مسافران از اتوبوس شده است.به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدبنا به گزارشها اتوبوس مسافربری هنگام حادثه ۱۵ سرنشین داشته است و برای افزایش تعداد مسافران خود در خارج از ترمینال توقف کرده بود.صالح زندی، معاون عملیات سازمان آتش…
تصادف خونین اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت در سنندج

ایرنا : تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک تانکر حامل سوخت در شهر سنندج ایران ۱۳ کشته بر جای گذاشت.

این حادثه در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه در مقابل ترمینال سنندج روی داد. برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری موجب حریق اتوبوس شد. امری که به نظر می رسد مانع از خروج مسافران از اتوبوس شده است.
به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

بنا به گزارشها اتوبوس مسافربری هنگام حادثه ۱۵ سرنشین داشته است و برای افزایش تعداد مسافران خود در خارج از ترمینال توقف کرده بود.

صالح زندی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی شنندج اعلام کرده است که ۱۸ هزار لیتر مواد سوختی در این سانحه سوخته است. به گفته این مقام محلی «دو دستگاه خودروی وانت پیکان و خودرویی که قابل شناسایی نبود» نیز در این حادثه آسیب دیدند و سوختند.

وی افزوده است که راننده و شاگرد راننده اتوبوس مسافربری از این حادثه جان به در برده اند.

استانداری کردستان به دنبال این حادثه در این استان غربی ایران به مدت سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

 

 

برچسب ها : , , ,