تبلیغات بنری
مهرانه مهین‌تُرابی متولد 20 مرداد ۱۳۳۶ در کرج است.  مهرانه مهین ترابی فرزند چهارم یک خانواده هفت نفری است و جز او کسی در خانواده فعالیت هنری ندارد.   اولین تجربه بازیگری اولین تجربه بازیگری او ایفای نقشی در تئاتر تله نوشته محسن یلفانی و به کارگردانی خانم دیانا و در سال ۱۳۵۶ بود.او با فیلم گلبهار به کارگردانی تهمینه اردکانی در سال ۱۳۶۵ به سینما آمد و با مجموعه تلویزیونی مش خیرالله صندوقچه اسرار در سال ۱۳۷۰ عضوی از خانواده مجموعه‌های تلویزیونی شد و با نقش آفرینی در مجموعه همسران…
جشن تولد 61 سالگی مهرانه مهین ترابی / تصاویر

مهرانه مهین‌تُرابی متولد 20 مرداد ۱۳۳۶ در کرج است.  مهرانه مهین ترابی فرزند چهارم یک خانواده هفت نفری است و جز او کسی در خانواده فعالیت هنری ندارد.

 

اولین تجربه بازیگری

اولین تجربه بازیگری او ایفای نقشی در تئاتر تله نوشته محسن یلفانی و به کارگردانی خانم دیانا و در سال ۱۳۵۶ بود.

او با فیلم گلبهار به کارگردانی تهمینه اردکانی در سال ۱۳۶۵ به سینما آمد و با مجموعه تلویزیونی مش خیرالله صندوقچه اسرار در سال ۱۳۷۰ عضوی از خانواده مجموعه‌های تلویزیونی شد و با نقش آفرینی در مجموعه همسران و خانه سبز به اوج محبوبیت رسید.

مهین ترابی لیسانس بازیگری و کارگردانی خود را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دریافت کرده است.

 

مجرد یا متاهل  ؟

او هنوز مجرد است و در پاسخ به این سؤال که چرا ازدواج نکرده‌است جواب داد: ازدواج را دوست داشتم اما باید تنها می‌ماندم. من هم عاشق فرزند هستم و دوست دارم برای افراد خانواده‌ام آشپزی کنم. اما از آنجا که بازیگری وجودم را ساخته بود نمی‌توانستم به راحتی از حرفه‌ام بگذرم.

 

جشن تولد 61 سالگی مهرانه مهین ترابی

 

مهرانه مهین ترابی 61 سالگی خود را جشن گرفت .

 

عکس های تولد مهرانه مهین ترابی