تبلیغات بنری
 خبرانلاین : علیرضا جهانبخش عقایدی جالب درباره اولین حضور در لیگ برتر انگلستان دارد. او بعد از 20 دقیقه بازی در این لیگ نکاتی برای گفتن دارد که خواندنی است. او این حرف‌ها را به ایران ورزشی گفته است.علیرضا جهانبخش بعد از اولین بازی برای برایتون اعتقاد دارد انتظار چنین فوتبال سفت و فیزیکی در لیگ انگلستان را نداشته است. این بازیکن درباره این تجربه گفته است: «راستش انتظار بازی فیزیکی در لیگ برتر را داشتم اما این با چیزی که فکر می کردم خیلی متفاوت بود. در همین بازی اول با واتفورد صحنه…
حرف‌های خواندنی علیرضا جهانبخش درباره فوتبال انگلیس

 خبرانلاین : علیرضا جهانبخش عقایدی جالب درباره اولین حضور در لیگ برتر انگلستان دارد. او بعد از 20 دقیقه بازی در این لیگ نکاتی برای گفتن دارد که خواندنی است. او این حرف‌ها را به ایران ورزشی گفته است.

علیرضا جهانبخش بعد از اولین بازی برای برایتون اعتقاد دارد انتظار چنین فوتبال سفت و فیزیکی در لیگ انگلستان را نداشته است. این بازیکن درباره این تجربه گفته است: «راستش انتظار بازی فیزیکی در لیگ برتر را داشتم اما این با چیزی که فکر می کردم خیلی متفاوت بود. در همین بازی اول با واتفورد صحنه هایی دیدم که در لیگ هلند داوران ممکن بود با کارت قرمز جریمه شان کنند اما اینجا داور با دست ادامه بازی می داد. در یک صحنه از بازی کاپیتان واتفورد توپ را کنار زمین برد تا وقت کشی کند. سمتش رفتم و با او تنه به تنه شدم اما حتی تکان هم نخورد و تازه متوجه شدم که این جا فیزیک بدنی چقدر اهمیت دارد!»