تبلیغات بنری
حالوا : بهنوش طباطبایی متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ است. تحصیلات بهنوش لیسانس مهندسی کامپیوتر است و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است.بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل میباشد.       بهنوش طباطبایی میگه همیشه از فرم بدنم مراقبت میکنم. او میگوید همیشه لازم است که یک بازیگر حرفه ای همیشه به طور مداوم ورزش کند . او میگوید همیشه به عنوان یک بازیگر خوش استیل از بدنم مراقبت میکردم. و همین طور همیشه برای اجراهای تئاتر , تمرینات بدن برایم الزامی است…
خانم بازیگر از فرم بدنش و ورزشش میگوید«بهنوش طباطبایی»

حالوا : بهنوش طباطبایی متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ است. تحصیلات بهنوش لیسانس مهندسی کامپیوتر است و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است.بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل میباشد. 

 

بهنوش طباطبایی  , فرم بدن بهنوش طباطبایی , ورزش بهنوش طباطبایی

 

 بهنوش طباطبایی میگه همیشه از فرم بدنم مراقبت میکنم. او میگوید همیشه لازم است که یک بازیگر حرفه ای همیشه به طور مداوم ورزش کند .

او میگوید همیشه به عنوان یک بازیگر خوش استیل از بدنم مراقبت میکردم. و همین طور همیشه برای اجراهای تئاتر , تمرینات بدن برایم الزامی است . اما به شکل حرفه ای ورزش و روتین را حدود یکسال و نیم است که زیر نظر مربی امادگی جسمانی انجام میدهم. و اینکه ورزش برایم یکی از اولویت های اصلی زندگیم است.

 

 

بهنوش طباطبایی 97

 

 

بیشتر بخوانید :  جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی و بهنوش بختیاری بازیگران اصلی «لازانیا»