تبلیغات بنری
تسنیم : احتمالا وزیر خارجه کره شمالی پس از شرکت در نشست آسه آن یک سفر رسمی نیز به ایران داشته باشد. "ری یونگ هو" وزیر خارجه کره شمالی امروز پنجشنبه شهر پیونگ یانگ را ترک کرده است تا در نشست آسه آن که قرار است در سنگاپور برگزار شود، شرکت کند.بر اساس این گزارش، گمانه زنی های زیادی وجود دارد که وزیر خارجه کره شمالی احتمالا در حاشبه نشست آسه آن با وزرای خارجه آمریکا و ژاپن دیدار خواهد کرد.منابع آگاه اعلام کرده اند که انتظار می رود وزیر خارجه کره شمالی پس از شرکت در نشست آسه آن یک سفر رسمی نیز به ایران…
دیدار مقامات ایرانی و کره شمالی «بزودی»

تسنیم : احتمالا وزیر خارجه کره شمالی پس از شرکت در نشست آسه آن یک سفر رسمی نیز به ایران داشته باشد.

"ری یونگ هو" وزیر خارجه کره شمالی امروز پنجشنبه شهر پیونگ یانگ را ترک کرده است تا در نشست آسه آن که قرار است در سنگاپور برگزار شود، شرکت کند.

بر اساس این گزارش، گمانه زنی های زیادی وجود دارد که وزیر خارجه کره شمالی احتمالا در حاشبه نشست آسه آن با وزرای خارجه آمریکا و ژاپن دیدار خواهد کرد.

منابع آگاه اعلام کرده اند که انتظار می رود وزیر خارجه کره شمالی پس از شرکت در نشست آسه آن یک سفر رسمی نیز به ایران داشته باشد.

وزیر خارجه کره شمالی قصد دارد در نشست آسه آن روابط خود با وزرای خارجه کشورهای عضو این سازمان را تقویت کند. کره شمالی اخیرا تلاش گسترده ای را برای افزایش رشد اقتصادی آغاز کرده است.

در حالی که شک و تردیدهای زیادی درباره پایبندی کره شمالی به تعهداتش برای همکاری در زمینه خلع سلاح کامل هسته ای وجود دارد، همه تمرکزها روی این مساله معطوف شده است که آیا وزیر خارجه کره شمالی با مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا دیدار خواهد کرد یا نه.

ترامپ و کیم جونگ اون 22 خردادماه در سنگاپور با یکدیگر دیدار کردند. رهبر کره شمالی در این دیدار متعهد شده است تا برای خلع سلاح کامل هسته ای شبه جزیره کره همکاری کند.

دیدار با تارو کونو وزیر خارجه ژاپن نیز از جمله دیگر برنامه های احتمالی وزیر خارجه کره شمالی در سفر به سنگاپور خواهد بود. شینزو آبه نخست وزیر ژاپن پیش از این از دیدار احتمالی با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی استقبال کرده است.

پامپئو قرار است پس از دیدار از مالزی روز جمعه وارد سنگاپور شود. اجلاس آسه آن قرار است شنبه برگزار شود.