تبلیغات بنری
احمد مهرانفر و مونا فائزپور زوج دوست داشتنی ,  در 25 فروردین سال 97 پیوند عشق خود را امضا کردند . احمد مهرانفر بازیگر سینما و تلویزیون , مونا فائزپور مدلینگ و بازیگر است. احمد مهران فر نوروز سال ۹۰ و ۹۲ با سریال پایتخت ۱ ، ۲ و ۳ و ۴ در نقش ارسطو حضور در تلویزیون را تجربه کرد و به شهرت زیادی دست یافت و شناخته شد. احمد مهران فر هم اکنون مشغول بازی در پایتخت ۵ میباشد.که در عید نوروز ۹۷ پخش خواهد شد.   مونا فائز پور مدلینگ و بازیگر ایرانی است. مونا فائز پور در سال  دهه ۶۰ در تهران به…
رابطه احمد مهرانفر با مونا فائز پور همسرش چطور است؟

احمد مهرانفر و مونا فائزپور زوج دوست داشتنی ,  در 25 فروردین سال 97 پیوند عشق خود را امضا کردند . احمد مهرانفر بازیگر سینما و تلویزیون , مونا فائزپور مدلینگ و بازیگر است.

احمد مهران فر نوروز سال ۹۰ و ۹۲ با سریال پایتخت ۱ ، ۲ و ۳ و ۴ در نقش ارسطو حضور در تلویزیون را تجربه کرد و به شهرت زیادی دست یافت و شناخته شد.

احمد مهران فر هم اکنون مشغول بازی در پایتخت ۵ میباشد.که در عید نوروز ۹۷ پخش خواهد شد.

 

عکس احمد مهرانفر با همسرش 1397


مونا فائز پور مدلینگ و بازیگر ایرانی است. مونا فائز پور در سال  دهه ۶۰ در تهران به دنیا آمد. مونا فائزپور فعالیتش در مدلینگ و تئاتر است.

مونا فائزپور در حال حاضر هنرجوی دوره های بازیگری است که زیر نظر هومن سیدی می باشد، آشنایی او با بازیگر مشهور سریال پایتخت در سال ۹۷ به ازدواج او ختم شد.


تصاویر احمد مهرانفر و همسرش

 

فیزیک خاص چهره اش باعث شده به عنوان مدل نیز فعالیت داشته باشد، او یکی از مدل های برند aspinoo برای تبلیغات شال و روسری می باشد و با برند های Roberto و Pinar هم کار کرده است.

 

عکس احمد مهرانفر 97 , عکسهای دیدنی احمد مهرانفر و همسرش

احمد مهرانفر و مونا در همه مراسمات باهم هستند . و نشان از زندگی خوش و عاشقانه این زوج هنرمند دارد.

 

عکس احمد مهرانفر 97 , عکسهای دیدنی احمد مهرانفر و همسرش