تبلیغات بنری
اسپوتنیک : نخست وزیر اسرائیل برای ملاقات با ولادیمیر پوتین به مسکو خواهد رفت. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در نشست هفته آینده خود با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بر اینکه اسرائیل تثبیت نظامی ایران و ماهواره های آن را در هر منطقه از سوریه تحمل نخواهد کرد تاکید خواهد کرد. نخست وزیر اسرائیل در جلسه هفتگی کابینه خود گفت که برای این نشست مهم به مسکو می رود.به نقل از TASS،نتانیاهو گفته است که رد حضور نظامی ایران در سوریه یکی از دو اصول اساسی سیاست اسرائیل است که قصد دارد در جلسه خود با…
رجز خوانی نتانیاهو برای ایران در دیدار با پوتین

اسپوتنیک : نخست وزیر اسرائیل برای ملاقات با ولادیمیر پوتین به مسکو خواهد رفت.

 بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در نشست هفته آینده خود با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بر اینکه اسرائیل تثبیت نظامی ایران و ماهواره های آن را در هر منطقه از سوریه تحمل نخواهد کرد تاکید خواهد کرد. نخست وزیر اسرائیل در جلسه هفتگی کابینه خود گفت که برای این نشست مهم به مسکو می رود.

به نقل از TASS،نتانیاهو گفته است که رد حضور نظامی ایران در سوریه یکی از دو اصول اساسی سیاست اسرائیل است که قصد دارد در جلسه خود با پوتین آن را روشن کند. اصل دوم  اینست که اسرائیل از سوریه و همچنین ارتش سوریه به شدت درخواست میکند که توافق نامه ترک مخاصمه‌ 1974 را رعایت کنند.

طبق اعلام آنا جاناتان لئوس،سخنگوی دولت اسرائیل، نخست وزیر اسرائیل برای مذاکره با ولادیمیر پوتین در 11 جولای وارد مسکو می شود.همچنین گفتنی است،نتانیاهو هرزگاهی با پوتین ملاقات می کند تا از هماهنگی در حوزه امنیت اطمینان حاصل کند و در مورد تحولات منطقه بحث و گفتگو کند.وی همچنین در ارتباط متداوم با دولت آمریکا است.