تبلیغات بنری
 مهر : معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، فردا به این دو کشور سفر می‌کند. ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، فردا به این دو کشور سفر می‌کند.پرویز اسماعیلی افزود: حجت الاسلام حسن روحانی در صدر یک هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی فردا به دعوت رئیس جمهور سوئیس برای سفری دو روزه به برن سفر می کند.وی اظهار داشت: دیدار و مذاکره با رئیس جمهور سوئیس، دیدار…
روحانی روز دوشنبه به اتریش و سوئیس سفر خواهد کرد

 مهر : معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، فردا به این دو کشور سفر می‌کند.
 ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، فردا به این دو کشور سفر می‌کند.
پرویز اسماعیلی افزود: حجت الاسلام حسن روحانی در صدر یک هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی فردا به دعوت رئیس جمهور سوئیس برای سفری دو روزه به برن سفر می کند.
وی اظهار داشت: دیدار و مذاکره با رئیس جمهور سوئیس، دیدار با ایرانیان مقیم و نیز امضای اسناد همکاری در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از مهم ترین برنامه های آقای روحانی در سفر به سوئیس است.
اسماعیلی افزود: رئیس جمهور سپس با دعوت رسمی رئیس جمهور اتریش، برن را به مقصد وین ترک خواهد کرد.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دیدار با هموطنان مقیم اتریش، دیدار و مذاکره با رئیس جمهور و همچنین صدر اعظم اتریش و نیز امضای اسناد در عرصه های مختلف همکاری از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده آقای روحانی در وین خواهد بود.
اسماعیلی گفت: رئیس جمهور را در سفر به اروپا تعدادی از وزرا و مقامات سیاسی و اقتصادی همراهی می کنند و همچنین گروهی از کارآفرینان و فعالان بخش خصوصی کشورمان با حضور در سوئیس و اتریش با طرفین تجاری خود مذاکره خواهند کرد.

 

 


برچسب ها : , ,