تبلیغات بنری
تعداد هواداران تیم جدید جهانبخش در فضای مجازی افزایش یافته است.   خبرآنلاین : پیوستن علیرضا جهانبخش به لیگ برتر انگلیس و باشگاه برایتون بدون شک یکی از بهترین اخبار نقل و انتقالاتی بود. جهانبخشی که حالا با حضور در این تیم و رقم زدن اتفاقی جالب باعث تعجب هم تیمی هایش شده.تیم فوتبال برایتون تا پیش از این در اینستاگرام چندان دنبال کننده ای نداشت اما حضور جهانبخش و فالو کردن پیج این باشگاه توسط ایرانی ها باعث شده تا تعداد هواداران برایتون در فضای مجازی به عدد 136 هزار برسد!ضمن اینکه رقم فالوئر های…
رکوردشکنی علیرضا جهانبخش اینبار در اینستاگرام + عکس

تعداد هواداران تیم جدید جهانبخش در فضای مجازی افزایش یافته است.

 

خبرآنلاین : پیوستن علیرضا جهانبخش به لیگ برتر انگلیس و باشگاه برایتون بدون شک یکی از بهترین اخبار نقل و انتقالاتی بود. جهانبخشی که حالا با حضور در این تیم و رقم زدن اتفاقی جالب باعث تعجب هم تیمی هایش شده.

تیم فوتبال برایتون تا پیش از این در اینستاگرام چندان دنبال کننده ای نداشت اما حضور جهانبخش و فالو کردن پیج این باشگاه توسط ایرانی ها باعث شده تا تعداد هواداران برایتون در فضای مجازی به عدد 136 هزار برسد!

ضمن اینکه رقم فالوئر های جهانبخش در اینستاگرام(1 میلیون و 200 هزار) بسیار برای بازیکنان برایتون عجیب بود. بازیکنانی که خود بین 20 تا 90 هزار فالوئر در اینستاگرام دارند.