تبلیغات بنری
حالوا به نقل از رویترز : خانم ولیندا گرابار رییس جمهور کرواسی در نشست سران ناتو در حاشیه این در دیدار با ترامپ تیم کشورش در جام جهانی روسیه بهترین تیم دانست و مدعی شد که تیم کرواسی برنده جام جهانی خواهد بود .   رئیس جمهور کرواسی ، در نشست ناتو با اعتماد به نفس پیش بینی کرد که کشورش یک جایزه جام جهانی را در فینال 2018 در مسکو در روز یکشنبه برپا خواهد کرد.کرواسی به عنوان بهترین بازی تاریخ فوتبال جهان با یک پیروزی 2-1 در مقابل انگلستان در ورزشگاه Luzhniki در روز چهارشنبه به مرحله نهایی راه یافت…
رییس جمهور کرواسی : ما جام جهانی را برنده خواهیم شد

حالوا به نقل از رویترز : خانم ولیندا گرابار رییس جمهور کرواسی در نشست سران ناتو در حاشیه این در دیدار با ترامپ تیم کشورش در جام جهانی روسیه بهترین تیم دانست و مدعی شد که تیم کرواسی برنده جام جهانی خواهد بود .

 

رئیس جمهور کرواسی ، در نشست ناتو با اعتماد به نفس پیش بینی کرد که کشورش یک جایزه جام جهانی را در فینال 2018 در مسکو در روز یکشنبه برپا خواهد کرد.


کرواسی به عنوان بهترین بازی تاریخ فوتبال جهان با یک پیروزی 2-1 در مقابل انگلستان در ورزشگاه Luzhniki در روز چهارشنبه به مرحله نهایی راه یافت . کرواسی بازی نهایی را با فرانسه در همان ورزشگاه روز یکشنبه برگزار خواهد کرد.

 

خبر اصلی را در راشاتودی بخوانید