تبلیغات بنری
اسپوتنیک به نقل از روزنامه عرب زبان الحیات : خبرهایی در خصوص سفر همزمان بریت مک گورک نماینده ی ویژه آمریکا و سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس به عراق منتشر شده است.در روز گذشته خبرهای ضد و نقیضی در خصوص شکاف در ائتلاف النصر به رهبری حیدر العبادی منتشر شده است، بویژه پس از آنکه مساله نامزدی فالح الفیاض به جای عبادی برای قرار گرفتن در منصب نخست وزیری، از سوی گروهی از قوای سیاسی مطرح گردید که برای ایجاد یک تشکل بزرگ تلاش می کنند. به نقل از خبرهای منابع آگاه، سردار سلیمانی در شرایطی در روز گذشته به بغداد…
سفر همزمان «بریت نماینده ی ویژه آمریکا»و «سردار سلیمانی» به عراق

اسپوتنیک به نقل از روزنامه عرب زبان الحیات : خبرهایی در خصوص سفر همزمان بریت مک گورک نماینده ی ویژه آمریکا و سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس به عراق منتشر شده است.

در روز گذشته خبرهای ضد و نقیضی در خصوص شکاف در ائتلاف النصر به رهبری حیدر العبادی منتشر شده است، بویژه پس از آنکه مساله نامزدی فالح الفیاض به جای عبادی برای قرار گرفتن در منصب نخست وزیری، از سوی گروهی از قوای سیاسی مطرح گردید که برای ایجاد یک تشکل بزرگ تلاش می کنند.


به نقل از خبرهای منابع آگاه، سردار سلیمانی در شرایطی در روز گذشته به بغداد سفر کرد که ایران فرصتهای عبادی برای رسیدن به نخست وزیری را از بین رفته می داند.


در عین حال ،خبرهایی در دست است که نماینده ویژه آمریکا در روز گذشته به عراق رفت تا سلسله جلساتی را در مورد تشکیل دولت برگزار کند. علاوه براین، واشنگتن از طریق فرستاده خود بر جدیتش برای اجرای تحریمهای آمریکا علیه ایران تاکید کرد.