تبلیغات بنری
سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر   حالوا : سیتروئن C5 ایرکراس به طور رسمی، برند سیتروئن را در بازار هند معرفی کرد.این خودرو با نام تجاری ایرکراس C5 اولین محصول سیتروئن است که به بازار هند وارد میشود و که تا پایان سال 2021 در کارخانه Hosur در تامیل نادوی هند مونتاژ می شود. این خودرو براساس پلت فرم Groupe PSA EMP2 است که بر پایه SUV های DS7 است .     از لحاظ ابعاد، وسیله نقلیه 4.500 میلیمتر طول، 1.840 میلیمتر عرض و 1670 میلیمتر ارتفاع دارد. در مقایسه با توسان،…
سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر

سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر

 

حالوا : سیتروئن C5 ایرکراس به طور رسمی، برند سیتروئن را در بازار هند معرفی کرد.
این خودرو با نام تجاری ایرکراس C5 اولین محصول سیتروئن است که به بازار هند وارد میشود و که تا پایان سال 2021 در کارخانه Hosur در تامیل نادوی هند مونتاژ می شود. این خودرو براساس پلت فرم Groupe PSA EMP2 است که بر پایه SUV های DS7 است .

 

قیمت سیتروئن با ایرکراس C5 , تصاویر سیتروئن با ایرکراس

 

از لحاظ ابعاد، وسیله نقلیه 4.500 میلیمتر طول، 1.840 میلیمتر عرض و 1670 میلیمتر ارتفاع دارد. در مقایسه با توسان، C5 Aircross 25mm طولانی تر است، 10mm بلندتر است و حدود 60mm طولانی تر است. این وسیله نقلیه طراحی جلویی فرمان متفاوتی را در جلو و جلو و عقب کوتاه می کند. وسیله نقلیه یک کلاه و دوش مردانه و پنجره مشبک را برای یک موقعیت ورزشی به ارمغان می آورد.

 

 

سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر


این خودروساز تصمیم دارد در بازار هند به بومی سازی 95 درصدی برای C5 ایرکراس دست یابد. C5 ایرکراس قبل از پایان سال 2020 در بازار این کشور عرضه خواهد شد. این شاسی بلند پنج سرنشین مبتنی بر پلتفرم EMP2 پژو سیتروئن است که در شاسی بلند DS7 نیز به کار رفته است.

 

سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر

ستیروئن C5 ایرکراس دارای طراحی چراغ های جلوی مجزای متفاوت در جلو به همراه اورهنگ های جلو و عقب کوتاه است. این خودرو از کاپوتی عضلانی و جلوپنجره ای کشیده بهره می برد تا ظاهری اسپرت داشته باشد. ابعاد C5 ایرکراس شامل 4500 میلی متر طول، 1840 میلی متر عرض و 1670 میلی متر ارتفاع است.

اگرچه هنوز گزینه های موتور این خودرو اعلام نشده اما گمان می رود نیروی آن از موتور 1.2 لیتری بنزینی با قدرت 128 اسب بخار و یا 2.0 لیتری دیزلی با قدرت 178 اسب بخار تامین شود. این خودرو با گزینه های گیربکس دستی شش سرعته و اتوماتیک هشت سرعته عرضه خواهد شد.

 

 

 

سیتروئن با ایرکراس C5 به بازار خودروی هند وارد شد + تصاویر

 

سی ۵ ایرکراس در زمان عرضه با روکش چرم ممتاز و داشبوردی بزرگ ارائه می شود که یک نمایشگر لمسی بزرگ 8 اینچی را در مرکز خود جای داده است. هم چنین، این شاسی بلند دارای ویژگی های ایمنی از جمله کیسه های هوای متعدد، کمک نقاط کور، کمک توقف در سراشیبی و شناسایی ترافیک خواهد بود.

 

   مجله اینترنتی حالوا