تبلیغات بنری
اسپوتنیک : حسام الدین آشنا،شرط مذاکره با آمریکا را توقف جنگ اقتصادی برشمرد که ترامپ علیه ایران آغاز کرده است.حسام الدین آشنا،مشاور رئیس جمهور ایران در واکنش به صحبت های اخیر دونالد ترامپ،رئیس جمهور ایالات متحده ،در حساب توییتری خود واکنش نشان داد.در یادداشت توئیتری حسام ‌الدین آشنا آمده است: به نظر می رسد@JZarif می‌گوید که عبور شما از برجام با ادعای مذاکرات بدون شرط منافات دارد. شما با اعلام بازگشت تحریم ها جنگی اقتصادی را علیه ما آغاز کردید،این جنگ را متوقف کنید،آنگاه درخواست مذاکره کنید."بدون…
«ایران» برای مذاکره با «امریکا» شرط تعیین کرد.

اسپوتنیک : حسام الدین آشنا،شرط مذاکره با آمریکا را توقف جنگ اقتصادی برشمرد که ترامپ علیه ایران آغاز کرده است.

حسام الدین آشنا،مشاور رئیس جمهور ایران در واکنش به صحبت های اخیر دونالد ترامپ،رئیس جمهور ایالات متحده ،در حساب توییتری خود واکنش نشان داد.

در یادداشت توئیتری حسام ‌الدین آشنا آمده است: به نظر می رسد@JZarif می‌گوید که عبور شما از برجام با ادعای مذاکرات بدون شرط منافات دارد. شما با اعلام بازگشت تحریم ها جنگی اقتصادی را علیه ما آغاز کردید،این جنگ را متوقف کنید،آنگاه درخواست مذاکره کنید."بدون پیش شرط" یعنی "بدون اعمال تحریم".

گفتنی است دونالد ترامپ  روز سه شنبه در یک گردهمایی سیاسی در شهر تمپا در فلوریدا گفت: احساس من این است که آنها به زودی با ما صحبت خواهند کرد. شاید هم نه، اما این هم عیبی ندارد.