تبلیغات بنری
معرفی 10 شهر برتر جهان برای زندگی در سال 2018 + جزئیات العالم : ملبورن استرالیا بالاخره عنوان بهترین شهر جهان را پس از 7 سال از دست داد.در رده‌بندی سالانه "اکونومیست" که به بررسی بهترین شهرهای جهان می‌پردازد، ملبورن پس از 7 سال به رده‌ی دوم تنزل کرد. در این فهرست، وین اتریش با 99.1 درصد امتیاز عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی در سال 2018 را از آن خود کرد.   در این فهرست که به بررسی 140 شهر جهان می‌پردازد، عواملی چون ثبات، بیمه‌های بهداشتی و درمانی، فرهنگ، محیط زیست،…
«بهترین شهرهای جهان» برای زندگی در سال 2018

معرفی 10 شهر برتر جهان برای زندگی در سال 2018 + جزئیات

العالم : ملبورن استرالیا بالاخره عنوان بهترین شهر جهان را پس از 7 سال از دست داد.

در رده‌بندی سالانه "اکونومیست" که به بررسی بهترین شهرهای جهان می‌پردازد، ملبورن پس از 7 سال به رده‌ی دوم تنزل کرد. در این فهرست، وین اتریش با 99.1 درصد امتیاز عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی در سال 2018 را از آن خود کرد.

 

در این فهرست که به بررسی 140 شهر جهان می‌پردازد، عواملی چون ثبات، بیمه‌های بهداشتی و درمانی، فرهنگ، محیط زیست، آموزش و زیرساخت‌ها لحاظ می‌شود.

پس از وین و ملبورن، شهرهای اوساکا در ژاپن، کَلگِری در کانادا، سیدنی در استرالیا، ونکوور در کانادا، تورنتو در کانادا، توکیو در ژاپن، کپنهاگ در دانمارک و آدلاید در استرالیا در رتبه‌های سوم تا دهم این فهرست قرار می‌گیرند.

در فهرست اکونومیست، شهرهای لائوس در نیجریه، داکا در بنگلادش و دمشق در سوریه به ترتیب رتبه‌های 138 تا 140 را در اختیار دارند.