تبلیغات بنری
وحید مرادی در زندان از ناحیه گردن مورد ضرب چاقو قرار گرفت و جان خود را از دست داد . این شرور که حواشی ان در شبکه های اجتمعی بیشتر توسط کاربران دنبال میشد توسط هم سلولی های خود احتمالا به قتل رسیده است.   یکی از کاربران اینستاگرام که وحید مرادی را ظاهرا خوب میشناخته . در پیج خود اینگونه نوشته است  » هانی خیلی بی وجودی-چند وقت پیش که دیدی زورت به وحید نرسیده برنامه ریختی هم یکی به قتل رسید هم وحید مردای رفت زندان و بعدش با زبیح محمدی بدبخت اونکارو کردی چون زورت نرسید چند تا ناشی رو…
فیلم و تصاویر قتل وحید مرادی در زندان

وحید مرادی در زندان از ناحیه گردن مورد ضرب چاقو قرار گرفت و جان خود را از دست داد . این شرور که حواشی ان در شبکه های اجتمعی بیشتر توسط کاربران دنبال میشد توسط هم سلولی های خود احتمالا به قتل رسیده است.

 

یکی از کاربران اینستاگرام که وحید مرادی را ظاهرا خوب میشناخته . در پیج خود اینگونه نوشته است  »

هانی خیلی بی وجودی-چند وقت پیش که دیدی زورت به وحید نرسیده برنامه ریختی هم یکی به قتل رسید هم وحید مردای رفت زندان و بعدش با زبیح محمدی بدبخت اونکارو کردی چون زورت نرسید چند تا ناشی رو فرستادی با ساچمه زن از فاصله دومتری زدن بهش انقد ناشی بودن که نمیدونستن ساجمه تو فاصله دومتر پخش نمیشه و بعدش از ترس رفتی ملاقات ذبیح محمدی فیلم گرفتی که ما با ذبیح داداشیم و ما نبودیم--میخای در راس باشی؟؟؟تو مال اینا نبودی چند بارم که زندان رفتی هیچ وقتش بخاطر درگیری نبوده همش بخاطر مواد بوده-تا خدابیامرز مهدی گونه فراهانی بود و اعدامش نکرده بودن از بس میزد تورو بهت میگفتن رانی کرده نه هانی کرده -برو اون پسوند کُرد رو بردار تو اصلا کرد ایرانی نیستی ایرانی شرف داره ک تو نداری#کشته شدن این بنده خدا به ادمین های پیج هاشم مربوطه چقد اومد التماس کروا گفت من عقده ندارم ببندین پیج هارو میخام زندگی کنم انقد شما شور دادین که به قتل و زندان و اخرش مرگ وحید مرلدی رسید همتون مقصر مرگ این بنده خدایید#این متن رو از دانسته های خودم نوشتم که این لاشیو بدونن کیه#این فیلم متعلق ب وحید مرادی نیست فقط برای پخش سریع خبر استفاده شده.

 

 مشاهده فیلم