تبلیغات بنری
لیگ قهرمانان آسیا|استقلال شاخ غول را شکست تسنیم : تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل الهلال عربستان به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا امیدوار شد. تیم‌ فوتبال استقلال در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه C رقابت‌ها، از ساعت 21:30 امشب (دوشنبه) برابر الهلال عربستان قرار گرفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافت. در این دیدار که به‌قضاوت کریستوفر استرالیایی و در ورزشگاه حمد بن خلیفه قطر برگزار شد، علی کریمی (5) و پژمان منتظری (31) زننده گل‌های استقلال بودند…
لیگ قهرمانان آسیا|استقلال شاخ غول را شکست

لیگ قهرمانان آسیا|استقلال شاخ غول را شکست

تسنیم : تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل الهلال عربستان به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا امیدوار شد.



تیم‌ فوتبال استقلال در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه C رقابت‌ها، از ساعت 21:30 امشب (دوشنبه) برابر الهلال عربستان قرار گرفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافت. در این دیدار که به‌قضاوت کریستوفر استرالیایی و در ورزشگاه حمد بن خلیفه قطر برگزار شد، علی کریمی (5) و پژمان منتظری (31) زننده گل‌های استقلال بودند و تک‌گل الهلال را گومیس در دقیقه 70 به‌ثمر رساند.



استقلال که برای این بازی، بازیکنانی چون وریا غفوری، طارق همام، محسن کریمی، روزبه چشمی، فرشید باقری، اللهیار صیادمنش و مهدی قائدی را در اختیار نداشت، با یک برد شیرین چهارامتیازی شد و در رده سوم گروه C قرار گرفت. دیگر بازی این گروه را تیم‌های العین امارات و الدحیل قطر برگزار کردند که این دیدار با تساوی 2 ــ 2 خاتمه یافت، به این ترتیب، الهلال با شش امتیاز همچنان صدرنشین است، الدحیل و استقلال چهارامتیازی، دوم و سوم هستند و العین با دو امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته‌ است.



دیدار بعدی استقلال، بازی برگشت مقابل الهلال خواهد بود که سوم اردیبهشت ماه در امارات برگزار می‌شود.