تبلیغات بنری
حالوا : احمدی نژاد در توییت جدید خود خطاب به ترامپ نوشت: شما به طور مداوم مردم ایران را تحت فشار قرار می دهید با این توجیه که منجر به فشار بر سیستم حکومتی خواهد شد. با اعمال تحریم های غیر قانونی و غیر انسانی، شما فقط مردم ایران را هدف قرار داده اید. محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق دولت نهم و دهم به‌تازگی حساب کاربری در توییتر راه‌اندازی کرده و اصرار دارد که به انگلیسی توییت کند و این در حالی است که او تسلط کافی به این زبان ندارد.   محمود احمدی‌نژاد به تازگی متن انگلیسی…
ماجرای توییت اشتباهی احمدی نژاد به ترامپ قلابی

حالوا : احمدی نژاد در توییت جدید خود خطاب به ترامپ نوشت: شما به طور مداوم مردم ایران را تحت فشار قرار می دهید با این توجیه که منجر به فشار بر سیستم حکومتی خواهد شد. با اعمال تحریم های غیر قانونی و غیر انسانی، شما فقط مردم ایران را هدف قرار داده اید.

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق دولت نهم و دهم به‌تازگی حساب کاربری در توییتر راه‌اندازی کرده و اصرار دارد که به انگلیسی توییت کند و این در حالی است که او تسلط کافی به این زبان ندارد.

 

محمود احمدی‌نژاد به تازگی متن انگلیسی با غلط املایی زیاد, به ترامپ رییس جمهور امریکا نوشته است. اما ظاهرا شخصی دیگر بنام ترامپ حساب توییتری باز کرده است. احمدی نژاد پیامش را به اکانت ترامپ قلابی فرستاده بود .

 

ماجرای توییت اشتباهی احمدی نژاد به ترامپ قلابی