تبلیغات بنری
شفقنا ورزشی:  باشگاه های رئال مادرید و یوونتوس بر سر انتقال کریستیانو رونالدو به توافق رسیدند.روزنامه اسپانیایی مارکا که منبعی نزدیک به باشگاه رئال مادرید  محسوب می شود، ساعتی پیش گزارش داد که رئال و یوونتوس به توافق رسیده اند و کریستیانو رونالدو به زودی راهی تورین خواهد شد.طبق این گزارش، توافقات نهایی انجام شده و حتی ممکن است تا قبل از پایان روز سه شنبه این انتقال به طور رسمی اعلام شود. با این وجود، به هر حال انتقال رونالدو به یوونتوس قطعی است و ستاره پرتغالی فصل آینده در برنابئو حضور…
مبلغ فسخ قرارداد رونالدو با رئال

شفقنا ورزشی:  باشگاه های رئال مادرید و یوونتوس بر سر انتقال کریستیانو رونالدو به توافق رسیدند.

روزنامه اسپانیایی مارکا که منبعی نزدیک به باشگاه رئال مادرید  محسوب می شود، ساعتی پیش گزارش داد که رئال و یوونتوس به توافق رسیده اند و کریستیانو رونالدو به زودی راهی تورین خواهد شد.

طبق این گزارش، توافقات نهایی انجام شده و حتی ممکن است تا قبل از پایان روز سه شنبه این انتقال به طور رسمی اعلام شود. با این وجود، به هر حال انتقال رونالدو به یوونتوس قطعی است و ستاره پرتغالی فصل آینده در برنابئو حضور نخواهد داشت.

رونالدو ماه گذشته و بعد از قهرمانی رئال در لیگ قهرمانان اعلام کرد که احتمالا از رئال مادرید جدا خواهد شد و حالا این مسئله در عین ناباوری در حال اتفاق افتادن است.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید با احترام به خواسته رونالدو قبول کرده که این بازیکن ۳۳ ساله از رئال جدا شود و ادامه دوران ورزشی خود را در سری آ سپری کند.

گفته می شود مبلغ انتقال رونالدو از رئال به یونتوس ۱۰۰ میلیون یورو است. این در حالی است که مبلغ فسخ قرارداد رونالدو یک میلیارد یورو بوده اما رئال پیش از این اعلام کرده بود که در صورتی که رونالدو خواهان جدایی باشد حاضر است برای تسهیل این انتقال از مبلغ فسخ قرارداد رونالدو بکاهد ( البته این مسئله شامل باشگاه های بارسلونا و پاری سن ژرمن نمی شد.

در همین حال، آندره آگنلی، رئیس باشگاه یوونتوس به یونان یعنی محلی که رونالدو تعطیلات تابستانی اش را در آنجا سپری می کند، سفر کرده تا شخصا امضای این ستاره پرتغالی و برنده ۵ توپ طلای جهان را بگیرد. آگنلی پیش از این سفر از مسئولان رئال درخواست کرده بود که با رونالدو ملاقات کند و سران باشگاه رئال هم چنین اجازه ای را به او داده اند.