تبلیغات بنری
حالوا : هر دختر و پسری یک روز قسمت هم خواهند شد و در کنار هم به عنوان زن و شوهر زندگی خواهند کرد . حالا اگر انتخاب مناسبتری داشته باشند این زندگی مشترک عاشقانه تر , شیرین تر و دلچسب تر خواهد بود . در این بخش قصد معرفی خانم ها را داریم با انواع شخصیت ها که آقایون این دسته از خانم ها را بیشتر میپسندند. خانم عزیز شما اگر میخواهی ملکه قلب همسرت باشی. این نکات طلایی را در زندگی خودت پیاده کن.  چون تمامی مطالب زیر توسط روانشناس سایت حالوا نوشته شده است. و قبلا تجربه شده است.    مردان این…
مردان کدام دسته از زنان را دوست ندارند

حالوا : هر دختر و پسری یک روز قسمت هم خواهند شد و در کنار هم به عنوان زن و شوهر زندگی خواهند کرد . حالا اگر انتخاب مناسبتری داشته باشند این زندگی مشترک عاشقانه تر , شیرین تر و دلچسب تر خواهد بود . در این بخش قصد معرفی خانم ها را داریم با انواع شخصیت ها که آقایون این دسته از خانم ها را بیشتر میپسندند.

خانم عزیز شما اگر میخواهی ملکه قلب همسرت باشی. این نکات طلایی را در زندگی خودت پیاده کن.  چون تمامی مطالب زیر توسط روانشناس سایت حالوا نوشته شده است. و قبلا تجربه شده است.

 

 مردان این دسته از زنان را اصلا دوست ندارند

* زنان زبان دراز

 هیچ وقت به همسر خود تحت هیچ شرایطی زبان درازی کنید. حتی اگر حق با شما هم باشد غرور مردانگی او را زیر سوال نبرید چون یک مرد اگر احساس کند حرفش در خانواده که خودش را مسول و مدیر ان خانه میداند پیش نرود . صددرصد او هم پرخاشگر خواهد شد و در عوض داد و بیداد و سرکوفت شما , این هم ده برابر شما این مشکلات را شدت خواهد داد.

 

* زنان خیله گر و مخفی کار

 سعی نکنید به مرد زندگیتان دروغ بگویید حتی دروغ کوچک. چون مردان از جهت ذاتی در اینجور مسایل افراد باهوشی هستند و زود به اصل مسله پی میبرند. در دوران نامزدی اصلا به هیچ عنوان حتی کوچکترین دروغ را هم به مردتان نگویید چون با این کار هم اعتماد او را نسبت به خودتان کم خواهید کرد و هم پایه های زندگیتان سست تر خواهد شد.

 

 *زنان خیانت کار و بدکاره

 زنان هم مثل مردان میتواند به مردشان خیانت کنند. مثل مردان چشم چرانی کنند. و خلاف های دیگر انجام دهند.  اصل خیانت زنان در جامعه امروزی , داشتن دوست پسر , در عین اینکه همسر دارند هست. اگر همسرتان را دوست ندارید نیاز به خیانت و نشان دادن ذات ناپاک خود نیست. راحت بگویید که دوستشان ندارید. چون اگر شوهرت اگر متوجچه شود شما بهش خیانت کردی حتی در حد تلفن و پیتمک. مطمن باش باش تا اخر عمر شما را نخواهد بخشید. در یکی از مشاوره های خودم مردی جهت مشاوره مراجعه کرده بود که میگفت خانمش چشم چران است و به شدت چهره و اندام مردان و پسران خوشتیپ را دید میزند. اینکار این خانم باعث شده این اقا به شدت به همسرش بدبین شود که حتی اجازه رفتن به کوتاه ترین مسیر را در بیرون خانه به خانمش نمیداد که متاسفانه همین مسله به ظاهر کوچک باعث طلاق این زن و شوهر شد.

 

*زنانی که به همسر احترام نمیگذارند

دختر خانم عزیز اگر الان نامزد هستی و هنوز زندگی مشترکت را شروع نکردی . اگر میخواهی مردی کنارت داشته باشی مثل کوه . اگر میخواهی مرد زندگیت همیشه باهات خوش اخلاق باشه باهات بگه بخنده . هیچ وقت تحقیرش نکن حتی به شوخی.  مردان از تحقیر شدن متنفر هستند بخصوص اگر این حقارت از طرف زنشان باشد. چون با این ایکار غرور مردانه اش به مروز خواهد شکست. و اون از شما متنفر خواهد شد.  همیشه از همسرتان تعریف و تمجید کنید. به اون بگویید قیافه و هیکلش به صدتا پسر می ارزد. بگویید وقتی کنارت هستم احساس ارامش و امنیت میکنم.


*زنان که به خانه داری و آشپزی علاقه ای ندارند

 بعضی از خانم ها اصلا حوصله غذا پختن و خانه داری ندارند. یا به فکر رفیق بازی هستند و یا با چهرشان و مد و لباس هایشان مشغول هستند. وقتی همسر از سرکار میرسد منزل . انگار نه انگار. خانم کلن بیخیال . خانم عزیز اگر اینجوری هستی . بدون شوهرت یک ذره هم دوستت نداره و ازت به شدت متنفر است و داره تحملت میکنه. اگر میخواهی ملکه قلب همسرت باشی , باید قبل از اینکه همسرت از سرکار برسد چایت اماده باشد سر و رویت اراسته باشد و زبانت شیرین.ببینی مردت رفتارش با تو چگونه است. 

 

نویسنده مقاله : زهره صالح آبادی - همکار رواشناسی وبسایت حالوا