تبلیغات بنری
بخشی از ثروتمندترین جهان زنان هستند. عده ای از این زنان ثروتمند در جهان اسلام هستند.  ما در این بخش صرف نظر از اینکه چگونه آنها ثروتمند شده اند به ثروتمندترین زنان مسلمان در جهان میپردازیم.   هیفا وهبی - لبنان هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر لبنانی است که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم «دختر شایسته لبنان» به شهرت رسید و پس از آن با انتشار آلبوم «هو الزمن»(وقتشه) خوانندگی را آغاز کرد. او تاکنون 5 آلبوم منتشر و در 2 فیلم بازی کرده است. در سال 2009، هیفا با…
معرفی 10 زن ثروتمند مسلمان جهان

بخشی از ثروتمندترین جهان زنان هستند. عده ای از این زنان ثروتمند در جهان اسلام هستند.  ما در این بخش صرف نظر از اینکه چگونه آنها ثروتمند شده اند به ثروتمندترین زنان مسلمان در جهان میپردازیم.

 

هیفا وهبی - لبنان

هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر لبنانی است که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم «دختر شایسته لبنان» به شهرت رسید و پس از آن با انتشار آلبوم «هو الزمن»(وقتشه) خوانندگی را آغاز کرد. او تاکنون 5 آلبوم منتشر و در 2 فیلم بازی کرده است. در سال 2009، هیفا با بیزنس من مصری، احمد ابوهاشم، ازدواج کرد. ارزش خالص سرمایه او به طور دقیق مشخص نیست اما تحقیقات چیزی حدود چند صد میلیون دلار را برای او تخمین زده اند. او در سال 2012 از همسرش جدا شد.

 

هیفا وهبی

 

ملکه امراه آل تاویل - عربستان

شاهزاده امیر الطویل در تاریخ 6 نوامبر 1983 متولد شد. او با شاهزاده الولیدی بن طلال، که متعلق به یک خانواده سلطنتی عربستان است، ازدواج کرده است. بر اساس مجله فوربز، شاهزاده الولید یک بازرگان 58 ساله است و بیست و ششمین ثروتمندجهان است.


 ملکه امراه آل تاویل

 


رانیا عبدالله - کویت

ملکه رانیا اردن همسر شاهزاده عبدالله دوم است. او در اوت 31 اوت 1970 متولد شد و همسرش عبدالله دوم بن الحسین، پادشاه پادشاهی اردن اسلامی است، و پادشاهی در سال 1999 صعود کرد. گرچه پادشاه عبدالله دوم هرگز دربارۀ ثروت خود و یا چقدر او ارزش دارد، می توان تصور کرد که او برای پول به اندازه کافی آسیب ندیده است، بر این اساس که پارک ستاره را برای یک میلیارد دلار ساخته است.

 

رانیا عبدالله


 

سلمی بنانی - مغرب

سلمی بنانی، زاده ۱۰ مه ۱۹۷۸، بانوی اول مغرب است. او همسر محمد شاه ششم پادشاه مغرب می باشد و جزو اولین نفراتی ست که به طور رسمی و در ملا عام عنوان سلطنتی را به طور رسمی از آن خود کرد. با این اوصاف، او همیشه خودش را از رسانه دور نگه می داشت. ارزش خالص سرمایه او بیش از 2.5 بیلیون دلار برآورد شده است.

 

سلمی بنانی

 

راشا خاواجا - سوریه

راشا خاواجا، موسس و مدیر عامل شرکت توکان است که استارتاپ های موفقی را در حوزه مواد غذایی، سبک زندگی و فروش لباس راه اندازی کرده است. او دختر وافیک سعید، یکی از موفق ترین بیزنس من های عربی می باشد که ارزش خالص اش چیزی حدود 1.5 میلیارد دلار محاسبه شده است.

 

راشا خاواجا

 

 

موزا بنت ناصر - قطر

موزا بنت ناصر همسر چهارم حمد بن خلیفه آل ثانی امیر پیشین قطر است. او نماینده ویژه یونسکو در امور آموزش پایه و پیشرفته و همچنین رئیس بنیاد آموزش و علوم و توسعه مؤسسه قطر و موسسه صلتک می ‌باشد. او مادر امیر فعلی قطر، تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی، است. موزا در رشته جامعه ‌شناسی از دانشگاه قطر فارغ ‌التحصیل شده و شهرت اش بیشتر به خاطر مدیریت پروژه های بین المللی عملی، تحصیلی و اجتماعی می باشد. او به یکی از جذاب ترین زنان مسلمان در جهان شناخته می شود که ارزش خالص سرمایه او 10 میلیارد دلار است.

 

موزا بنت ناصر

 

هاجا حفیظه سورورال -برونئی

پرنسس بولکیا دختر سلطان بولکیا در دوازدهم مارس سال 1980 متولد شده است. پدر او پادشاه برونئی است که در سال 1997 به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شده است. دارایی آنها به طور دقیق محاسبه نشده است اما سرمایه آنها به حدی ست که در کاخی با 1700 اتاق زندگی می کنند و برای مراسم عروسی ملکه بولکیا، تنها 20 میلیون دلار هزینه کرده اند.

هاجا حفیظه سورورال - برونئی

 

سلطانه نور زهیرا از ترانگانو - مالزی

سلطانه نور همسر پادشاه ایالت ترنگانو مالزی، میزان زین العابدین، متولد 7 دسامبر سال 1973 است که در سال 2006 لقب سلطنتی سلطانه را از آن خود کرد. او از یک خانواده بسیار ثروتمند است اما کسی میزان دقیق دارای های آنها را نمی داند، با این حال گفته می شود که ارزش خالص سرمایه او چیزی حدود 15 میلیارد دلار می باشد.

 

 سلطانه نور زهیرا از ترانگانو مالزی