تبلیغات بنری
خبرآنلاین؛ در پی پیشقدم شدن باشگاه آ اس رم برای خرید دنیل ارزانی مسئولان منچسترسیتی مجبور شدند زودتر از موعد برای جذب این بازیکن ۱۹ ساله دست به کار شوند.   به گزارش رسانه‌های استرالیایی من سیتی که همچون ملبورن سیتی تیم دنیل تحت تملک هولدینگ سیتی فوتبال گروپ CFG قرار دارد از نفوذ خود برای جذب این بازیکن در برابر رومی‌ها استفاده می‌کند و به زودی ارزانی به فهرست بازیکنان گواردیولا اضافه می‌شود. البته گفته می‌شود از آنجا که ارزانی مجوز بازی در لیگ جزیره را ندارد پس از پیوستن…
منچستر سیتی به دنبال خرید یک بازیکن ایرانی الاصل

خبرآنلاین؛ در پی پیشقدم شدن باشگاه آ اس رم برای خرید دنیل ارزانی مسئولان منچسترسیتی مجبور شدند زودتر از موعد برای جذب این بازیکن ۱۹ ساله دست به کار شوند.

 

به گزارش رسانه‌های استرالیایی من سیتی که همچون ملبورن سیتی تیم دنیل تحت تملک هولدینگ سیتی فوتبال گروپ CFG قرار دارد از نفوذ خود برای جذب این بازیکن در برابر رومی‌ها استفاده می‌کند و به زودی ارزانی به فهرست بازیکنان گواردیولا اضافه می‌شود.


البته گفته می‌شود از آنجا که ارزانی مجوز بازی در لیگ جزیره را ندارد پس از پیوستن به من سیتی ابتدا به صورت قرضی در اختیار یکی از تیم‌های آیندهوون هلند یا سلتیک اسکاتلند قرار خواهد گرفت تا در آینده پیراهن آبی پوشان منچستر را به تن کند.

 

دنیل ارزانی

 

دَنیل ارزانی متولد 1378 در خرم‌آباد است . بازیکن ایرانی‌تبار حرفه‌ای فوتبال اهل استرالیا است که در پست هافبک هجومی و وینگر برای باشگاه فوتبال ملبورن سیتی و تیم ملی فوتبال استرالیا بازی می‌کند.

وی با بازی در تیم ملی فوتبال استرالیا در جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه یکی از جوانترین بازیکنان در این دوره بود

 

 

بیشتر بخوانید : تیم جدید قوچان نژاد / مبلغ قرارداد جهانبخش