تبلیغات بنری
فرهاد ایرانی شخصی که به خاطر یک بیماری نادر صورتش به شکل متفاوت رشد کرده است که باعث بوجود امدن مشکلاتی از بچگی تا جوانی برایش شده بود از جمله مسخره شدن و تحقیر در مدرسه و دانشگاه .      اینکه افراد از این شخص میترسیدند و وقتی او را میدیدند پا به فرار میگذاشتند . فرهاد خودش از اعتماد بنفس بالای یک شخص با وجود این همه تحقیر و توهین شنیدن. بازم به زندگی طبیعی خودش ادامه میده و حالا با زوج زیبای خودش یعنی خانم مهسا ایرانی باهم یک زندگی عاشقانه را شروع کرده اند .     شعل فرهاد…
مهسا و فرهاد ایرانی زوج دوست داشتنی + تصاویر

فرهاد ایرانی شخصی که به خاطر یک بیماری نادر صورتش به شکل متفاوت رشد کرده است که باعث بوجود امدن مشکلاتی از بچگی تا جوانی برایش شده بود از جمله مسخره شدن و تحقیر در مدرسه و دانشگاه .

 

 

 اینکه افراد از این شخص میترسیدند و وقتی او را میدیدند پا به فرار میگذاشتند . فرهاد خودش از اعتماد بنفس بالای یک شخص با وجود این همه تحقیر و توهین شنیدن. بازم به زندگی طبیعی خودش ادامه میده و حالا با زوج زیبای خودش یعنی خانم مهسا ایرانی باهم یک زندگی عاشقانه را شروع کرده اند .

 

فرهاد و مهسا

 

شعل فرهاد عکاسی هنری است که عکساسی و طراحی کاور اثار موسیقی خوانندگان مطرح از یکی هنرهای فرهاد ایرانی است. در ادامه تصاویری از این زوج باهم تماشا میکنیم.

 

 

 تصاویر فرهاد مهسا ایرانی

 

عکس فرهاد و مهسا در برنامه ماه عسل

 

عکس فرهاد ایرانی و همسرش

 

 سلفنی مشترک عاشقانه فرهاد ایرانی و همسرش مهسا

 

فرهاد ایرانی

 

 عکس فرهاد ایرانی و همسرش با احسان علیخانی در ماه عسل

 

 

گردآورنده : حالوا