تبلیغات بنری
همه چیز درباره هیوندای سوناتا مدل 2020   نسل جدید هیوندای سوناتا معرفی شدحالوا : نسل هشتم سدان سایز متوسط هیوندای سوناتا ​​با ظاهری ظریف‌تر نسبت به نسل پیشین خود و معرفی زبان طراحی جدید برای برند خودروسازی کره جنوبی همراه شده است.• این زبان طراحی که «Sensuous Sportiness» نام دارد، رویکرد ظاهری جدیدی ارائه می‌دهد که سعی دارد سوناتا را به کوپه چهاردر تبدیل کندفضای داخل کابین نیز با اصلاح روبه‌رو می‌شود و به حد بالاتری ارتقا می‌یابد.     •…
هیوندای سوناتا | همه چیز درباره هیوندای سوناتا مدل 2020

همه چیز درباره هیوندای سوناتا مدل 2020

 

نسل جدید هیوندای سوناتا معرفی شد

حالوا : نسل هشتم سدان سایز متوسط هیوندای سوناتا ​​با ظاهری ظریف‌تر نسبت به نسل پیشین خود و معرفی زبان طراحی جدید برای برند خودروسازی کره جنوبی همراه شده است.

• این زبان طراحی که «Sensuous Sportiness» نام دارد، رویکرد ظاهری جدیدی ارائه می‌دهد که سعی دارد سوناتا را به کوپه چهاردر تبدیل کندفضای داخل کابین نیز با اصلاح روبه‌رو می‌شود و به حد بالاتری ارتقا می‌یابد.

 

عکسهای sonata2020   سوناتا 2200

 

• هیوندای اشاره می‌کند که در هنگام طراحی شکل داشبورد دیجیتال از یک هواپیمای مرموز الگوبرداری شده است. روشنایی محیطی، عناصر کروم ساتن و لوازم چرمی به افزایش جذابیت فضای داخل کابین کمک می‌کنند.

 

 

کابین sonata2020   سوناتا 20

 

• یکی از قابلیت‌هایی که هیوندای آن را تائید کرده، توانایی تبدیل گوشی هوشمند به کلید دیجیتال با دانلود اپلیکیشن مخصوص است.

 

عکسهای هیوندای sonata2020  - سوناتا 2020

 

 

• این اپلیکیشن با استفاده از فناوری میدان نزدیک (NFC)، در ارتباط با خودرو و باز کردن درها کمک می‌کند. هیوندای رونمایی رسمی از سوناتا ۲۰۲۰ را به ماه آینده در نمایشگاه خودرو نیویورک موکول کرده است.

 

 نسل جدید هیوندای سوناتا معرفی شد

 

جلوپنجره سوناتا 2020 به شکل ذوزنقه است و نوار باریک کرومی که از چراغ‌ها آغاز شده و روی کاپوت کشیده می‌شود از مهمترین مشخصه‌های ظاهری ماشین است.

 

سقف ماشین با شیبی ملایم به صندوق عقب وصل می‌شود و به ماشین فرمی اسپرت می‌دهد.


نسل جدید هیوندای سوناتا معرفی شد . نسل هشتم سدان سایز متوسط هیوندای سوناتا ​​با ظاهری ظریف‌تر نسبت به نسل پیشین خود و معرفی زبان طراحی جدید برای برند خودروسازی کره جنوبی همراه شده است.هیوندای سوناتا | همه چیز درباره هیوندای سوناتا مدل 2020

 

سوناتا 2020 هیوندای از نظر فن‌آوری‌های تازه هم چیزی کم ندارد. ماشین به ۱۲ سنسور فراصوتی و سه رادار مجهز شده و ماشین می‌تواند در موقعیت‌های محدودی بدون راننده حرکت کند.


از جمله امکانات دیگر، کلید دیجیتالی است که راننده می‌تواند با استفاده از تلفن همراه خود ماشین را روشن کند. راننده همچنین می‌تواند از راه دور ماشین را پارک کند

 

همه چیز درباره هیوندای سوناتا مدل 2020 + تصاویر