تبلیغات بنری
زومیت : با توجه به کاهش تولید قطعات صنعتی و افزایش ارزش دلار در برابر پول ملی، تمامی خودروهای تولید یا مونتاژ داخل با افزایش قیمت روبرو شدند. بررسی ها از بازار خودروی تهران نشان می دهد که قیمت خودروهای داخلی طی ۳ روز اخیر با رشد مواجه شد و از جمله خودروهایی که بیشترین رشد قیمت را تجربه کرده اند  نیز می توان به ساندرو استپ وی و تندر پلاس اتوماتیک اشاره کرده که هم اکنون به ترتیب برچسب قیمتی  ۱۰۰ و ۹۰ میلیون تومان دارند.   از سویی دیگر، خودروهای چینی مونتاژ ایران هم به قیمت‌های…
پر فروش ترین «خودروهای داخلی» در بازار آزاد - مرداد 97

زومیت : با توجه به کاهش تولید قطعات صنعتی و افزایش ارزش دلار در برابر پول ملی، تمامی خودروهای تولید یا مونتاژ داخل با افزایش قیمت روبرو شدند.


بررسی ها از بازار خودروی تهران نشان می دهد که قیمت خودروهای داخلی طی ۳ روز اخیر با رشد مواجه شد و از جمله خودروهایی که بیشترین رشد قیمت را تجربه کرده اند  نیز می توان به ساندرو استپ وی و تندر پلاس اتوماتیک اشاره کرده که هم اکنون به ترتیب برچسب قیمتی  ۱۰۰ و ۹۰ میلیون تومان دارند.

 

از سویی دیگر، خودروهای چینی مونتاژ ایران هم به قیمت‌های نجومی و دست‌نیافتنی صعود کرده‌اند.

 

جک S5 اتوماتیک، حدود ۱۷۰ میلیون تومان و لیفان 820، نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان در نمایشگاه‌های تهران، قیمت‌گذاری شدند.

 

بر اساس این گزارش با وجود افزایش قیمت خودروهای داخلی اما خرید و حتی فروش  نیز در بازار راکد است و با تعداد بسیار کمی انجام می‌شود.

 

فهرست قیمت پرفروش ترین خودروهای ایران در بازار آزاد

 

فهرست قیمت پرفروش ترین خودروهای ایران در بازار آزاد