تبلیغات بنری
 بی بی سی : نتانیاهو که در صحنه‌هایی از این فیلم با توپ فوتبال بازی می کند و می‌گوید که جلوی گلزنی کریستیانو رونالدو را نمی‌شود به راحتی گرفت. اشاره ای به دفع ضربه پنالتی رونالدو در بازی ایران و پرتغال. کاری که تیم ایران انجام داد. از اینجا او به اعتراض‌های اخیر اشاره می‌کند و می‌گوید که تیم ایران در زمین و مردم این کشور در خیابان‌های شهر، شجاعت نشان دادند.نخست وزیر اسرائیل در ادامه می‌گوید که حل مشکلات ایران با مردم این کشور است و برای همین او سعی کرده… بی بی سی : نتانیاهو که در صحنه‌هایی از این فیلم با توپ فوتبال بازی می کند و می‌گوید که جلوی گلزنی کریستیانو رونالدو را نمی‌شود به راحتی گرفت. اشاره ای به دفع ضربه پنالتی رونالدو در بازی ایران و پرتغال. کاری که تیم ایران انجام داد. از اینجا او به اعتراض‌های اخیر اشاره می‌کند و می‌گوید که تیم ایران در زمین و مردم این کشور در خیابان‌های شهر، شجاعت نشان دادند.

نخست وزیر اسرائیل در ادامه می‌گوید که حل مشکلات ایران با مردم این کشور است و برای همین او سعی کرده با مردم این کشور "رابطه دوستانه" برقرار کند.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی ویکاترینبورگ برگزار می شود که تیم ایران با یک پیروزی، یک شکست و تساوی از راه یابی به مرحله پلی آف جا ماند.