تبلیغات بنری
با رشد فناوری و تجهیزات و نیز گسترش بانکداری الکترونیک پدیده شومی تحت عنوان کلاهبرداری پیامکی در کشور ظهور پیدا کرده است که متاسفانه در حال رشد و گسترش است. استفاده کنندگان از این شیوه برای به دام انداختن طعمه خود از شگرد‌های مختلفی استفاده می‌کنند. آن‌ها با حس اعتماد و روابط مناسب قربانیان خود را به انجام کار یا ارائه اطلاعات مطابق خواست خود وادار می‌کنند.   باشگاه خبرنگاران جوان؛ در جدید‌ترین این سودجویی‌ها به تازگی عده‌ای افراد سودجو با ارسال پیامکی جالب…
کلاهبرداری با پیامک «بزن به این کارت»

با رشد فناوری و تجهیزات و نیز گسترش بانکداری الکترونیک پدیده شومی تحت عنوان کلاهبرداری پیامکی در کشور ظهور پیدا کرده است که متاسفانه در حال رشد و گسترش است.


استفاده کنندگان از این شیوه برای به دام انداختن طعمه خود از شگرد‌های مختلفی استفاده می‌کنند. آن‌ها با حس اعتماد و روابط مناسب قربانیان خود را به انجام کار یا ارائه اطلاعات مطابق خواست خود وادار می‌کنند.

 

باشگاه خبرنگاران جوان؛ در جدید‌ترین این سودجویی‌ها به تازگی عده‌ای افراد سودجو با ارسال پیامکی جالب افراد را فریب می‌دهند. در میان ده‌ها پیامک تبلیغاتی که این روز‌ها دریافت کرده‌ایم یک پیامک جالب توجه من را به خود جلب کرد؛ «بزن به این کارت».

 

کلاهبرداری با پیامک «بزن به این کارت»  - 2