تبلیغات بنری
رضا صادقی و محسن ابراهیم زاده یکی از پر کنسرت ترین خوانندگان مرداد ماه بودند. بطوری که محسن ابراهیم زاده رکورد اجرای زنده را در این ماه با برگزاری 25 کنسرت شکست.  تاریخ برگزاری کنسرت های جدید این دو خواننده را در ادامه این بخش مشاهده میکنید .     کنسرت رضا صادقی - 25 مرداد - نجف اباد اصفهان  رضا صادقی خواننده مردم و دوست داشتنی موسیقی پاپ در 25 مرداد کنسرتی را در شهر نجف اباد استان اصفهان تدارک دیده است . این کنسرت در سالن مجلل شهروند این شهر برگزار خواهد شد.      …
کنسرت های جدید رضا صادقی و محسن ابراهیم زاده در مرداد و شهریور 97

رضا صادقی و محسن ابراهیم زاده یکی از پر کنسرت ترین خوانندگان مرداد ماه بودند. بطوری که محسن ابراهیم زاده رکورد اجرای زنده را در این ماه با برگزاری 25 کنسرت شکست.  تاریخ برگزاری کنسرت های جدید این دو خواننده را در ادامه این بخش مشاهده میکنید .

 

 

کنسرت رضا صادقی - 25 مرداد - نجف اباد اصفهان

 رضا صادقی خواننده مردم و دوست داشتنی موسیقی پاپ در 25 مرداد کنسرتی را در شهر نجف اباد استان اصفهان تدارک دیده است . این کنسرت در سالن مجلل شهروند این شهر برگزار خواهد شد.

 

 کنسرت رضا صادقی - نجف اباد اصفهان

 

 

کنسرت محسن ابراهیم زاده - 4 شهریور - مراغه اذربایجان شرقی

 محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ در ادامه کنسرت های دوره ای در ایران اینبار مهمان اذری ها است تا در شهر زیبای مراغه برای مردمان این شهر اثار خود را اجرا کند . این کنسرت در 4 شهریور سالن شهید کنعانی مراغه برگزار خواهد شد.

 

کنسرت های جدید رضا صادقی و محسن ابراهیم زاده در مرداد و شهریور 97 -2