تبلیغات بنری
مشخصات و تصاویر و زمان عرضه هاوال Haval F7x کوپه کراس اور به بازارهای جهانی   ترجمه مجله حالوا : هاوال F7x d خودروی کوپه غول پیکر است که توسط شرکت خودروسازی هاوال برای بازار چین و بازارهای جهانی از 12 آوریل عرضه آن ایتدا در چین و مدتی بعد از بازهای جهانی فروخته خواهد شد.   همچنین این کراس اور کوپه هاوال در اینده ای نزدیک در کشور روسیه در منطقه تولا مونتاژ خواهد شد .   هاوال اف هفت ایکس براساس پلت فرم هاوال F7 طراحی و ساخته شده است.. به طور کلی، این مدل با مدل اف هفت تقریبا با یکدیگر…
مشخصات و تصاویر و زمان عرضه هاوال Haval F7x کوپه کراس اور به بازارهای جهانی

مشخصات و تصاویر و زمان عرضه هاوال Haval F7x

کوپه کراس اور به بازارهای جهانی

 

ترجمه مجله حالوا : هاوال F7x d خودروی کوپه غول پیکر است که توسط شرکت خودروسازی هاوال برای بازار چین و بازارهای جهانی از 12 آوریل عرضه آن ایتدا در چین و مدتی بعد از بازهای جهانی فروخته خواهد شد.

 

همچنین این کراس اور کوپه هاوال در اینده ای نزدیک در کشور روسیه در منطقه تولا مونتاژ خواهد شد .

 

هاوال اف هفت ایکس براساس پلت فرم هاوال F7 طراحی و ساخته شده است.. به طور کلی، این مدل با مدل اف هفت تقریبا با یکدیگر مشابه هستند.

 

هاوال اف 7 ایکس کوچه X هاوال اف 7 ایکس کوپه X هاوال 2020 X قیمت هاوال کوپه مدل اف 7 ایکس X تصاویر هاوال کوپه مدل اف 7 ایکس,Haval F7x , تصاویر هاوال Haval F7x کوپه

نمای جلو هاوال کوپه F7X

 

 

•  تفاوت هاوال F7x با F7

تفاوت هاوال F7x  با هاوال F7 در طراحی بدنه , سپر عقب و جلو و طراحی داخلی آن است. مشخصات فنی هر دو مدل یکسان هستند و هاوال هیچ تغییراتی در فنی و پیشرانه ان ایجاد نکرده است.

 

مشخصات و تصاویر و زمان عرضه هاوال Haval F7x کوپه کراس اور به بازارهای جهانی

نمای عقب هاوال کوپه F7X

 

 

•  پیشرانه هاوال F7x

Haval F7x با دو موتور توربو بنزین 1.5 و 2.0 لیتر وارد بازار خواهد شد و 150 و 190 اسب بخار تولید خواهد کرد. گیربکس این خودرو 2 کلاچه هفت دنده اتوماتیک است .


 لازم به ذکر است که این خودرو فقط در نسخه های بالا و با هزینه اضافی بصورت دو دیفرانسیل در دسترس خریداران خواهد بود .

 

تفاوت هاوال F7x با F7

نمای جانبی هاوال کوپه F7X

 

•  امکانات رفاهی هاوال F7x

هاوال F7x کوپه با انبوهی از امکانات رفاهی تجهیز شده است که یکی از مزیت های بالا در این خودرو به حساب می آید.


از جمله امکانات این کوچه چینی میتوان به  داشبورد دیجیتال، انتخاب چرخ دنده الکترونیکی، کنترل آب و هوا، به طور کامل نورپردازی LED، سیستم هوشمند موتور شروع با یک دکمه و یک مجتمع چند رسانه ای مدرن با صفحه نمایش لمسی اشاره کرد

 

کابین هاوال Haval F7x کوپه کراس اور

کابین هاوال کوپه F7X

 

 

•  قیمت هاوال F7x

 قیمت Haval F7x برای بازار چین به زودی اعلام خواهد شد. انتظار می رود که قیمت این خودروی خوش چهره چینی حداقل 106،000 یوان برآورد شود .

 

 منبع :  avtonovostidnya.ru

 

  مجله اینترنتی حالوا