تبلیغات بنری
حرف‌های خواندنی علیرضا جهانبخش درباره فوتبال انگلیس

حرف‌های خواندنی علیرضا جهانبخش درباره فوتبال انگلیس؛چند ساعت تا بازی بزرگ با منچستر!  علیرضا جهانبخش عقایدی جالب درباره اولین حضور در لیگ برتر انگلستان دارد. او بعد از 20 دقیقه بازی در این لیگ نکاتی برای گفتن دارد که خواندنی است. او این حرف‌ها را به ایران ورزشی گفته است.

برایتون انگلیس به دنبال یک ایرانی دیگر

روزنامه دیلی میل انگلیس امروز «جمعه» خبر داد باشگاه برایتون بعد از خرید علیرضا جهانبخش ملی پوش فوتبال کشورمان به عقد قرارداد با یک ایرانی دیگر هم بی میل نیست.

دیلی‌میل انگلیس نوشت: باشگاه برایتون پس از عقد قرارداد با علیرضا جهانبخش با مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع میانی تیم ملی ایران در حال مذاکره است.

اولین بازی علیرضا جهانبخش برای برایتون

 علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی با قراردادی 5 ساله به تیم فوتبال برایتون پیوسته است،در اولین بازی خود برای این تیم مقابل نیس فرانسه به میدان خواهد رفت.

آندرس اینیستا پس از جدایی از بارسلونا به تیم ژاپنی ویسل کوبه پیوست

آندرس اینیستا پس از جدایی از بارسلونا به تیم ژاپنی ویسل کوبه پیوست. اینیستا تمرینات خود را برای نخستین بازی‌اش در رقابت‌های لیگ ژاپن آغاز کرده و خود را برای این رقابت‌ها آماده می‌کند.

علیرضا بیرانوند بهترین بازیکن جام جهانی انتخاب شد + عکس

روزنامه گاردین با انالیز عملکرد بازیکنان تیم های حاضر در جام جهانی روسیه به عملکرد انها امتیاز داد . علیرضا بیرانوند دروازبان تیم ملی فوتبال ایران با امتیاز بالاتر نسبت به مودریچ کروات و ام پابه فرانسوی کسب کرد . و به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی روسیه 2018 انتخاب شد.

ادامه مطلب
اعضای تیم ملی فرانسه و کادر فنی با جام قهرمانی در کاخ الیزه + عکس

تیم ملی فرانسه بعد از قهرمانی در جام جهانی روسیه , با بازگشت به فرانسه مورد استقبال پرشور شهروندان خود قرار گرفتند. بازیکنان تیم ملی فرانسه به همراه کادر فنی خود بلافاصله به کاخ الیزه رفتند و با مکرون رییس جمهور و همسرش عکس یادگار گرفتند.

ادامه مطلب
درآمد روزانه 728 میلیون تومانی کریس رونالدو + عکس


برای بسیاری از مردم این سوال پیش آمده که درآمد فوق ستاره پرتغالی که به تازگی به تیم یوونتوس پیوسته‌اند چقدر است. گفته شده است که درآمد روزانه این بازیکن به تومان حدود ۷۲۸ میلیون است.

دو رییس جمهور / یکی خوشحال از قهرمانی , دیگری ناراحت از باخت

دیشب فرانسه با پیروزی  قاطع  مقابل کرواسی با لیاقت که برای اولین به فینال جام جهانی رسیده بود جام قهرمانی به فرانسه برد . از جمله تماشاگران مطرح این بازی رییس جمهور فرانسه و رییس جمهور کرواسی , رییس فیفا , و پوتین رییس جمهور روسیه بود 

رییس جمهور کرواسی : ما جام جهانی را برنده خواهیم شد

خانم ولیندا گرابار  رییس جمهور کرواسی در نشست سران ناتو در حاشیه این در دیدار با ترامپ تیم کشورش در جام جهانی روسیه بهترین تیم دانست و مدعی شد که تیم کرواسی برنده جام جهانی خواهد بود .