تبلیغات بنری
سوالات رونشناسی - مجله اینترنتی حالوا

حدود کمتر از یه ماه از طریق فضای مجازی باخانومی اشنا شدم . باهم چت میکردیم . خیلی راحت شده بودیم . تو این مدت همش به خودم میگفتم من که قرار نیست خیانت کنم و از طرفی انقد تو هشت سال زندگیم جنگ کرده بودم که شاید اینو یه راه اروم شدن میدونستم .

ادامه مطلب
افراد افسرده بیشتر عکس به اشتراک می گذارند

دانشمندان کره ی جنوبی پروفایل ۱۷۹ نفر از کاربران اینستاگرام را آنالیز کردند (در مجموع ۲۵،۳۹۴ عکس).

این دانشمندان پی بردند کسانی که در رابطه ی عاطفی هستند، در مقایسه با کسانی که شریک عاطفی ندارند، بیشتر عکس هایی به اشتراک می گذارند که رنگ های برجسته و پررنگی دارند.

سلام خانم دکتر خداقوت
من یه خانم بیست و پنج ساله هستم که هفت ساله ازدواج کردم از چند روز قبل از شروع زندگی آقام درگیر بیماری شد و تا الان که هفت سال گذشته کلا درگیر بیماریش بودم حتی براثر این بیماری حافظش دو از دست داد

14 دانستنی مهم پیش از ازدواج را بدانید

مسائل پیش از ازدواج تعیین کننده بقا و دوام و یا نابودی زندگی مشترک خواهند بود. داشتن اطلاعاتی کامل در این زمینه می تواند معیار های دقیقی را در اختیار زوجین قرار دهد. از این نظر با ما در این مقاله همراه باشید.

مهارت هایی که مردان در زندگی زناشویی باید یاد بگیرند

مهارت هایی که آقایان باید بلد باشند چندان کار پیچیده ای نیست فقط به کمی تمرکز و تکرار نیاز است . مردان موفق باید در کارهای سخت منزل به همسرشان کمک کنند که همسرشان به داشتن همچین مردی افتخار کند. در ادامه مهارت های که آقایان باید در زندگی زناشویی بلد باشند را می خوانید

آمار جدید از همسر آزاری/ زنان شوهر آزار بیشتر شده است

رئیس سازمان پزشکی قانونی درباره وضعیت همسرآزاری در ایران گفت: در سال ۹۵، حدود ۳ هزار مرد به این سازمان برای اعلام خشونت توسط همسران خود مراجعه کرده بودند که حالا این تعداد به حدود ۵ هزار نفر رسیده است.

نحوه برگرداندن عشق از دست رفته مرد به همسرش

گاهی خانم ها با لجبازی ها و ندانم کاری های خود همسران خود را چنان از زندگی مشترک بیزار میکنند که یا مرد کلن قید زندگی مشترک را میزند و زن را طلاق میدهد و اگر هم امکان طلاق طلاق زن برایش مقدور نبود به کلی از زندگی و همسر سرد میشود . حالا اگر همسرمان اینطور شد چطور دوبتاره او را به زندگی عادی برگردانیم.

مردان کدام دسته از زنان را دوست ندارند

هر دختر و پسری یک روز قسمت هم خواهند شد و در کنار هم به عنوان زن و شوهر زندگی خواهند . حالا اگر انتخاب مناسبتری داشته باشند این زندگی مشترک عاشقانه تر , شیرین تر و دلچسب تر خواهد بود . در این بخش قصد معرفی خانم ها را داریم با انواع شخصیت ها که آقایون این دسته از خانم ها را بیشتر میپسندند.

5 اولویت اصلی که باید قبل از ازدواج آنها را بشناسید

ازدواج کردن با مشکلات جامعه امروزی با این همه تورم و گرانی برای خیلی از جوانان ایرانی رویا شده است. اما خیلی ها در سن ازدواج هستند و ثصد ازدواج دارند . متاسفانه در جامعه امروز با گسترش فناورزی و الگو برداری اززندگی غربی , جوانان ایرانی هر روز بیشتر از زندگی اسلامی و ایرانی دورتر میشوند . و به سمت بی بند و باری و خیانت کشیده میشوند .

اگر میخواهید همسر بهتری برای ازدواج بیابید با این نکات طلایی را قبل از ازدواج و قبل از اینکه عاشق کسی شوید در نظر بگیرید و یکی از فاکتور های اصلی قرار دهید

5 اصل مهم که باید در دوران نامزدی رعایت کنید

دوران نامزدی یکی دوران بیاد ماندنی و در عین حال دوران حساس زندگی دختر و پسری است که تازه باهم اشنا اشنا شده اند و شناخت درست و حسابی از یکدیگر ندارند. و برای همین باید قدم اول یعنی نامزدی را با موفقیت پشت سر بگذارند. دختر پسری که تازه عقد کردند اگر بتوانند دوران نامزدی را بدون مشکل جدی پشت سر بگذارند احتمال اینکه در زندگی اینده خود موفق باشند وجود دارد.

تاثیر مثبت آرایش و پوشیدن لباس زیبا بر سلامت روان

بررسی تاثیر مثبت استفاده از عوامل تأثیرگذار بر زیبایی بر سلامت روان بپردازیم. عوامل متعددی می‌توانند در زیبایی ظاهری افراد تأثیر بگذارند که در این بخش به مهمترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.