حالوا | پورتال خبری و سبک زندگی

آموزش کامل آرایش لب در مجله حالوا

آرایش لب , اموزش کامل ارایش , لب , بوتاکس لب , مطالب ارایش لب , ارایش دختران , ارایش زنان , ارایش زنان مسن , ارایش لب دختران مجرد, Lip Makeup

آرایش لب , اموزش کامل ارایش , لب , بوتاکس لب , مطالب ارایش لب , ارایش دختران , ارایش زنان , ارایش زنان مسن , ارایش لب دختران مجرد, Lip Makeup

تبلیغات بنری
متخصصین مد در تابستان برای مدگرایان چه پیشنهاد میکنند

فصل تابستان فصل سفرهای آرامبخش ساحلی است اما چیزی که ممکن است آرامش را از شما بگیرد بالا رفتن دمای هواست پس بد نیست تجدید نظری در لباس های تابستانی خود بکنید. اما قبل از این که به فروشگاه بروید چند نکته هست که باید آن ها را در نظر بگیرید.

ترفندهای کاربردی که زیبایی شما را چند برابر میکند

همه خانم‌ها به ویژه خانم های خوش آرایش ایرانی می‌دانند که باید چگونه آرایش کنند اما یک میکاپ درست و البته اصولی نیازمند به دست آوردن نکته‌هایی است که قدیمی ها به آن فوت کوزه‌گری می‌گفته اند شاید باور نکنید اما مدل آرایش شما چندان در زیبایی آرایش شما تأثیر ندارد. چون بیشتر مدل های آرایشی به بیشتر صورت ها می‌آید و اساسا به گونه‌ای طراحی شده اند که با بیشتر صورت‌ها هماهنگی داشته باشند و زیبایی آرایش با آن میکاپ صورت جلوه گر باشد و آن مدل آریش یا میکاپ بیشتر نژادها و رنگ پوست ها را راضی کند.

راههای ساده برای داشتن پوست صاف و سفید

انهایی که زیبایی خود اهمییت میدهند داشتن پوسف صاف و سفید همیشه یکی از دغدغه های انها مخصوصا خانم ها میباشد که همیشه به دنبال یافتن راههایی برای این کار هستند . تا به زیبایی خود بیافزایند .