حالوا | پورتال خبری و سبک زندگی

مطالب و مقالات زناشویی - سلامت جنسی

روابط زناشویی و زناشویی و رفتار های غلط در روابط زناشویی و راهنما و اصول روابط زناشویی را در بخش سلامت جنسی سایت حالوا ببینید.

روابط زناشویی و زناشویی و رفتار های غلط در روابط زناشویی و راهنما و اصول روابط زناشویی را در بخش سلامت جنسی سایت حالوا ببینید.

تبلیغات بنری
4 دلیل زیر رابطه زناشویی همسران را سرد میکند

 می خواهیم شما را با اشتباهات کوچک که زندگی تان را یخبندان می کند آشنا کنیم و چشم هایتان را بیشتر از قبل روی رفتار تان باز کنیم. در این مقاله 4 دلیل اصلی سرد شدن رابطه زناشویی تان را ذکر می کنیم

ادامه مطلب
چگونه سریع باردار شویم «روشهای حاملگی سریع»

هنگامی که تصمیم می گیرید خانواده خود را وسعت بخشید احتمالا مشتاقید سریع به خواسته خود برسید، اما گاهی ممکن است همه چیز طبق برنامه شما پیش نرود. اگر می خواهید در تصمیمی که گرفته اید با شکست مواجه نشوید و به سرعت باردار شوید راهکارهای زیر را مد نظر قرار دهید. در ادامه پیرامون این موضوعات مطالعه خواهید کرد: معاینات پیش از بارداری، تغییر سبک زندگی، تشخیص زمان تخمک گذاری، بهترین زمان مقاربت برای بارداری، افزایش کیفیت اسپرم.

نحوه درمان «عفونت واژن زنان» با «حبه سیر» (آموزش تصویری)

عفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می‌کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع‌تر است؛ در حالی که پوشش سطحی سیستم تناسلی کودکان خردسال و خانم‌های یائسه به‌صورتی است که میکروب‌ها نمی‌توانند درآن بخوبی رشد کنند.

سوالاتی در مورد کوتاهی آلت تناسلی مردان و ابراز نارضایتی همسران آنها

یکی از سوالاتی که خیلی مطرح میشود . نمونه این سوال این است.  همسرم مثله خودم ادم مزاجیه . مشکلی که  منو ازار میده کوتاهی الت همسرم هست که اصلا واژن خود حسش هم نمیکنم. اما ایشان از جهات دیگر مثله بوس و .. منو کامل ارضا میکنه. تا حالا روم نشده بهش بگم از کوتاهی التت راضی نیستم. راهکاری برای درمان کوتناهی الت تناسلی در مردان هست؟ از اقایان محترم تقاضا دارم راهکار های خود را ارایه دهند.


ادامه مطلب