تبلیغات بنری
بیشترین سرعت اینترنت جهان مربوط به این کشورها است / اسامی

سرعت اینترنت همراه (موبایل دیتا) تأثیری مستقیم بر کیفیت حضور کاربران در سایت‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی دارد. میانگین سرعت دانلود اینترنت همراه در تمامی کشورهای جهان ۲۲.۸۱ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود اینترنت همراه نیز ۹.۱۳ مگابیت بر ثانیه است. این اینفوگرافی ۲۵ کشور جهان در دارا بودن بالاترین سرعت اینترنت همراه را معرفی می‌کند. ایران در این رده‌بندی در رتبه ۵۸ قرار دارد.

100 وبسایت پربازدید ایران در رتیه بندی الکسا - سال 1397

گرداندگان وسایت های های اینترنتی همیشه در تلاش هستند برای بهبود رتبه خود در وبسایت الکسا و همچنین افزایش بازدید کنندگان وبسایت خود. با افزایش بازدید , درامد تبلیغاتی این وبسایت ها هم افزایش پیدا میکند

گوگل اطلاعات کاربرانش را برای شرکت ها می فروشد

 گوگل به صدها شرکت در حال توسعه و بازازیابی، برنامه های شخص کاربران و امکان دسترسی به مکاتبات شخصی کاربران را می دهد.در مصاحبه روزنامه نگاران با بیش از 20 کارمند سابق و کنونی توسعه دهندگان نرم افزار گوگل، این افراد اعلام نمودند که صدها شرکت به محتویات صندوق های پستی کاربران دسترسی دارند.

صاحبان این تلفن های همراه با واتساپ خداحافظی کنند

واتساپ پرکاربرترین برنامه پیام‌رسان جهان اعلام کرد ارائه خدمات به برخی مدل‌های قدیمی آیفون و آندروید را متوقف خواهد کرد و دارندگان این تلفن‌های هوشمند امکان استفاده از واتساپ را نخواهند داشت.

ادامه مطلب
آزمایش خودرویی هوشمند بدون راننده در روسیه

در این بخش از مجله حالوا قصد معرفی یک خودرو هوشمند که مسافت مسکو به کازان را به طور اتوماتیک و بدون دخالت انسان طی کرده است را معرفی نماییم. خودروی هوشمند , ازامایش خودروی بدون راننده , روسیه , حالوا , مجله حالوا ,

ادامه مطلب